25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

ÖNCE HASTANE YAPTIRDI, ŞİMDİ İSE...

Önce hastane yaptırdı, şimdi ise...

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in geçtiğimiz yıl Bosna'ya yaptırdığı hastane çok tartışılmıştı. Üzülmez, şimdi de bir okulun masraflarını üstlendi..

03 Şubat 2017 Cuma 11:02 Sürmanşet

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in beldelerin birleşmesiyle kurulan ve devlet hastanesi bulunmayan 111 bin nüfuslu Kartepe’yi bırakarak Bosna Herkes'e hastane yaptırması geçtiğimiz yıl çok tartışılmıştı. Toplanan paranın 1 buçuk milyon olduğu iddia edilmişti. Hastane yaptırılmış ve Üzülmez de açılışına katılarak kurdela kesmişti.

 

ŞİMDİ DE OKUL MASRAFLARI
Çok tartışılan bu konunun ardından yeni bir gelişme daha yaşandı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığındaki, belediye meclisi Şubat ayı toplantısında 10 gündem maddesini görüşerek karara bağlandı. Karara bağlanan maddeler arasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün, Bosna Hersek Bihac’da yapılacak Türkçe Sınıfı’nın masraflarının karşılanması konusundaki yazısının da Plan Bütçe Komisyonuna havale edilmesi kabul edildi. 


Üzülmez'in Bosna Hersek'e yaptırdığı tartışmalı hastane projesinin ardından şimdi yine Bosna Hersek'te bir okul masraflarının üstlenmesi yine çok konuşulacak gibi...
 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kargo şirketine kayyum atandı

Kargo şirketine kayyum atandı