23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,906 TL
  • 4,628 TL
  • 162,37 TL
  • 106.270
KOCAELİ 28°

ÖLDÜRÜLEN TAKSİCİNİN AİLESİNE ANLAMLI DESTEK

Öldürülen taksicinin ailesine anlamlı destek

Tramvay çalışması nedeniyle mağdur esnafın sorunlarına yönelik her hangi bir adım atmayarak eleştiri oklarının hedefinde olan Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya'dan geçtiğimiz günler öldürülen taksicinin ailesine anlamlı bir destek geldi.

05 Aralık 2016 Pazartesi 20:25 Sürmanşet

İzmit Yenimahalle’de oturan evli, üç çocuk babası olan Halil Güney taksi durağında tek başına nöbetçi olduğu Cuma gecesi aracına müşteri olarak bindiği sanılan kişi veya kişilerce öldürülmüş, taksisi de yakılmıştı. Tramvay çalışması nedeniyle mağdur esnafın sorunlarına  yönelik her hangi bir adım atmayarak eleştiri oklarının hedefinde olan Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya'dan geçtiğimiz günler öldürülen taksicinin ailesine anlamlı bir destek geldi. Taksici esnafı ve Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya tarafından başlatılan kampanya kapsamında öldürülen Halil Güney'in ailesine bir taksi alınacak.

 

ANLAMNLI DESTEK
Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, taksici esnafı ile birlikte Antikkapı’da yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Köprü Taksi durağında öldürülen taksici esnafımız Halil Güney' in ailesine araç almak için taksici esnafımızla buluştuk. Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Odası adına başlattığımız kampanyada valiliğin onayı bekleniyor. Onay işlemi tamamlandıktan sonra Halkbankası'nda açılan hesaba desteklerini bekliyoruz."

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli Emlakçılar odası TBBM’yi ziyaret etti…

Kocaeli Emlakçılar odası TBBM’yi ziyaret etti…