20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,873 TL
  • 4,548 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

MİLLETİN ANASI AĞLADI

Milletin anası ağladı

21.yüzyıl'da saatlerce karanlığa gömüldü, doğalgazı yanmadı, sokakları caddeler sular altında kaldı, internet hatları koptu.

30 Aralık 2016 Cuma 19:55 Sürmanşet

21.yüzyıl'da saatlerce karanlığa gömüldü, doğalgazı yanmadı, sokakları caddeler sular altında kaldı, internet hatları koptu.  İnsanlar ulaşabilecekleri bir yetkili dahi bulamadı. Burası Cibuti, Laos, Hindistan, Pakistan, Yemen, Gana, Kenya ve Zambiya değil bu kent Avrupa şehri İzmit. Dün İzmit'te bu görüntüler yaşandı. İnsanlar yollarda mahsur kaldı. Meteoroloji günler öncesinden uyarmasına rağmen, yollarda tuzlama çalışması yapılmadı, hastane yolları bile kapalıydı. Türkiye'de olduğu gibi Kocaeli'de de rakipsiz olmanın nimetlerinden yararlananlar kenti yaşanmaz hale getirdiler. 


BU GÖRÜNTÜLERİ HAK ETMİYORUZ
Vizyonsuzluğun liderliğini yapanlar, İzmit halkının ne çektiğini, yaşadığını umursamadan hoyratça o koltuklarda oturmaya devam ediyorlar. Dün İzmit'in özellikle Yeşilova, Gündoğdu, Bayıdırlık konutlarında oturan binlerce aile perişan oldu. Evde çocukları olanlar battaniyelerin altında ısınmaya çalıştılar. AK Parti İktidarına kurulduğu günden bu yana Türkiye ortalamasının üzerinde destek veren Kocaeli bu görüntüleri hak etmiyor. İzmitliler yaşanabilir bir kentte yaşamlarına devam etmek istiyor. İzmit çağdışı, Afika ülkesi olmak istemiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

42 Evler Mahallesi sular altında kaldı

42 Evler Mahallesi sular altında kaldı