18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KUTSAL GÖREV YILBAŞI DİNLEMİYOR

Kutsal görev yılbaşı dinlemiyor

İzmitliler 2017 yılına evinde girmeyi tercih ederken doktorlar ve sağlık çalışanları kutsal görevlerini yılbaşı akşamı da icra etmeye devam etti

01 Ocak 2017 Pazar 14:12 Sürmanşet

Hastanelerin acil servislerindeki doktorlar ise sabahın erken saatlerine kadar vatandaşların sağlık sorunlarını gidermek için çalıştı. Yeni yıla ailelerinden ayrı girecek olmanın hüznünü yaşadıklarını belirten doktorlar, yine de yaptıkları mesleğin kutsallığı ile kendilerini avuttuklarını söylediler. Sabahın erken saatlerine dek Acil Servise başvuran tüm hastaların sorunları ile tek tek ilgilenen doktorlar vatandaşların sağlık sorunlarını gidermek için çalıştı.

 

 

100 PERSONEL MESAİ YAPTI

Toplam 100 personelin mesai yaptığı Kocaeli Devlet Hastanesi’nde ise gece mesaisi sabaha kadar devam etti. Gazetemize konuşan Kocaeli Devlet Hastanesi Nöbetçi Dokoru Uzm. Dr. Ayhan Erener,” İnşallah kazasız, belasız huzurlu bir 2017 geçiriz. Ben öncelikle ailemin ardından Kocaeli ve Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlarım” dedi. Yüksek ateş nedeni ile yılbaşını Kocaeli Devlet Hastanesi’nde geçiren 11 yaşında ki Selim Tiryaki ise,” Doktor abilere ve hemşire ablalara çok teşekkür ederim. Ailemin ve sınıf arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İtfaiye ekipleri kırmızı alarmda

İtfaiye ekipleri kırmızı alarmda