22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,962 TL
  • 4,651 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

KOCAELİ’DE 7 BELEDİYE BAŞKANI DEĞİŞİYOR

Kocaeli’de 7 belediye başkanı değişiyor

Kocaeli Koz Gazetesi, kent gündeminde bomba etkisi yaratacak haberi açıklıyor. Kocaeli’de 7 belediye başkanı değişiyor.

29 Nisan 2017 Cumartesi 16:49 Siyaset

16 Nisan’da yapılan referandumun ardından AK Parti olağanüstü kongreye gitme kararı aldı. AK Parti’nin olağanüstü kongresi 21 Mayıs’ta yapılacak. YSK tarafından dün açıklanan kesinleşmiş seçim sonuçlarıyla beraber Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bugünlerde AK Parti’ye olması bekleniyor. KOZ’un edindiği bilgilere göre Erdoğan, kongrede tek aday olarak çıkacak ve partide bir kan değişimi gerçekleştirecek.


7 BELEDİYE BAŞKANI DEĞİŞİYOR
Erdoğan’ın kapsamlı bir kan değişimi yapacağı partide Kocaeli için de önemli karar alınması bekleniyor. KOZ’un Ankara’dan edindiği bilgilere göre bu değişimin içerisinde Kocaeli’deki belediye başkanları da var. Kocaeli’de 7 belediye başkanı değişecek. Belediyelere Erdoğan tarafından belirlenen isimler atanacak. 


BUGÜN AÇIKLIYORUZ
Kocaeli Koz Gazetesi, Kocaeli’de değişecek belediye başkanlarının isimlerini bugün açıklayacak. Kent gündemine bomba gibi düşecek isimlerin olduğu listede çok önemli kişiler var. Listede öyle bir isim var ki, hiç kimsenin aklına bile gelmeyecek bir isim. Bugün mutlaka KOZ’u takip edin…

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

VALİ GÜZELOĞLU GİDİYOR

VALİ GÜZELOĞLU GİDİYOR