19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KARAMOLLAOĞLU BUGÜN İLİMİZE GELİYOR

Karamollaoğlu bugün ilimize geliyor

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bir dizi program için bugün ilimize geliyor.

27 Kasım 2016 Pazar 13:04 Sürmanşet

27 Kasım Pazar günü saat 14:00da Sabancı Kültür Merkezinde partinin İl Divan Toplantısına katılacak olan Karamollaoğlu bugün saat 16:30’da da Partinin yeni il hizmet binasının açılışını yapacak. 


KONVOY İLE KARŞILAMA
Parti mensupları Genel Başkanlarını saat 13:30’da TEM Kandıra gişelerinde karşılayacak. Yüzlerce araçlık konvoy ile Sabancı Kültür Merkezine geçiş için Kocaeli teşkilatları yoğun bir hazırlık yapıyor.


İL DİVAN TOPLANTISI SABANCI’DA
Sabancı Kültür Merkezinde yapılacak olan İl Divan Toplantısı için hazırlıklar devam ediyor. Yeni Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun ilk saha programı olan Kocaeli ziyareti için yoğun bir hazırlık var. Salon içi ve dışında hazırlıklara başlandı. Büyük bir katılım beklendiğinden salon dışında kalacak teşkilat mensupları için salon dışına ses ve görüntü sistemleri kuruluyor.


YENİ İL BİNASI AÇILIŞA HAZIR
22 yıldır Abdurrahman Yüksel Caddesinde hizmet veren Saadet Partisi il başkanlığı E-5 üzeri Halkevi mevkiinde Otel Asya binasının yanındaki Yenihan İş Merkezindeki 2 katta hizmete devam edecek. Açılış için hazırlıklar devam ediyor. Tabelası asılan binanın içindeki hazırlıklar da bitmek üzere. Binada son eksikler giderilirken bina önünde de çevre düzenlemesine devam ediliyor.


ESKİ BİNA KALACAK
Abdurrahman Yüksel caddesinde eski bina Saadet Partisi İl Ek Hizmet Binası olarak hizmete devam edecek. İl Başkan yardımcılıklarından bazı birimler bu binada hizmete devam edecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

OHAL sona mı eriyor?

OHAL sona mı eriyor?