22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,966 TL
  • 4,661 TL
  • 163,70 TL
  • 104.736
KOCAELİ 28°

KANDIRA YOLU DA TRAMVAYA BENZEMESİN?

Kandıra yolu da tramvaya benzemesin?

Geçtiğimiz yıl 19 Kasım’da temel atma töreni yapılan İzmit-Kandıra yolunun 2 buçuk yıl içinde tamamlanacağı açıklanmıştı. Ancak önceki gün meydana gelen kazada 2 kişi daha hayatını kaybetti. Eğer bu proje de tramvay projesine benzerse bu yolda daha çok kişinin canı yanabilir.

02 Şubat 2017 Perşembe 09:31 Sürmanşet

Artık adı “ölüm yolu” olarak bilinen İzmit-Kandıra yolunda sıkça yaşanan kazalar can yakmaya devam ediyor. Önceki gün İzmit-Kandıra yolunda meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetmişti. Daha 3 gün önce nişanlanan geç kız hayatının baharında yaşama veda etmişti. Bir yandan İzmit-Kandıra yolunda kazalar devam ederken, diğer yandan da temel atma töreni yapılan bu yolun ne zaman biteceği merak ediliyor.


TRAMVAYA BENZEMESİN?
218 milyon lira harcanacak olan projenin temel atma töreninde yapılan açıklamada İzmit-Kandıra yolunun 2 buçuk yıl sonra hizmete gireceği söylenmişti. Ancak temel atma töreni sonrası yol çalışması bir daha gündeme gelmedi. Açılışı ertelenen tramvay projesinden sonra akıllara İzmit-Kandıra yolu çalışması geldi. Umarız bu yol çalışması tramvay projesine benzemez ve bir an önce sonuçlanır. Yoksa bu yolda daha çok kişinin canı yanabilir...

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Siyaset dünyasından Sancaklı’ya başsağlığı mesajları

Siyaset dünyasından Sancaklı’ya başsağlığı mesajları