24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,953 TL
  • 4,715 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

HEMŞİRE SERVİS ARACINDA ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Hemşire servis aracında ölümden döndü

.

13 Mart 2017 Pazartesi 21:02 Yaşam

Derince ilçesinde oturan hemşire Deniz Kalaycı geçtiğimiz gün  görme engelli avukat kardeşi Emre Kalaycı'yı Ankara'ya yolcu etmek için Efe tur'a ait servis aracına bindi. Hakimlik sınavına girmek için Ankara'ya gitmek için yola çıkan Emre Kalaycı'ya kızkardeşi Deniz Kalaycı da eşlik etmek istedi. İki kardeş Derince 60 evler Yavuz Sultan Selim Mahallesinden Efe Tur'a ait servis aracını kullanarak otogara doğru hareket ettiler.

 

 

AŞIRI SÜRAT
Servis aracının sürücüsü Kalaycı kardeşleri 60 evlerden aldıktan sonra  Derince'den de diğer müşterilerini toplamak için hareket etti. Araç sürücüsü direksiyonunu Yenikent Mahallesine kırdı ve aşırı sürat yapmaya başladı. Yolda ki tümsekleri de dikkate almayan sürücü aşırı sürat yaptığı iddia edildi. Araç sürücüsü aşırı sürat yaparken arka koltukta oturan Hemşire Deniz Kalaycı, koltukların montajsız olması nedeniyle araç içerisinde koltukta birlikte yere yuvarlandı. 

 

PLATİN TAKILDI 
Omirilik kısmından yaralanan Kalaycı önce ambulansla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine ardından Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak ameliyata alındı. Umuttepe hastanesinde ameliyata alınan Deniz Kalaycı'nın omurga kısmında 3 kırık tespit edildi. Ameliyatı başarılı geçen Kalaycı'nın kırık olan eklem yerlerine platin takıldı. Umuttepe hastanesinde tedavi altında tutulan Deniz Kalaycı sürücüden şikayetçi oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

20 kaçak göçmen bilet almak isterken yakalandı

20 kaçak göçmen bilet almak isterken yakalandı