19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

HASAN AYAZ, HÜRRİYET GAZETESİNİ DAVA EDİYOR...

Hasan Ayaz, Hürriyet gazetesini dava ediyor...

Hürriyet Gazetesi,' Kilis iddianamesinde Gülen takke vermiş' haberinde ilimizde geniş bir kesm tarafından tanınan İzmit Belediye Meclis üyesi Hasan Ayaz'ın fotoğrafını yanlışıkla gazeteye basmış.

17 Ocak 2017 Salı 18:49 Sürmanşet

Hürriyet Gazetesi,' Kilis iddianamesinde Gülen takke vermiş' haberinde ilimizde geniş bir kesm tarafından tanınan İzmit Belediye Meclis üyesi Hasan Ayaz'ın fotoğrafını yanlışıkla gazeteye basmış. Haberde Kilisli İş Adamları Derneği başkanı olarak gösterilen ve başkanı ile isim benzerliği olan Hasan Ayaz isyan etmiş, Hürriyet Gazetesini dava edeceğini açıklamış. 


İşte Hasan Ayaz'ın isyan dolu yazısı;
'BU GÜNKÜ HÜRRİYET GAZETESİNİN 13. SAYFASINDA "KİLİS İDDİANAMESİNDEN GÜLEN TAKKE VERMİŞ" HABERİNDE KİLİS İŞ ADAMLARI DERNEĞİ GENEL SEKRETERİ HASAN AYAZ'IN YERİNE TÜRKİYEDE BİNLERCE BULUNAN HASAN AYAZLARIN FOTOĞRAFLARI YERİNE BENİM RESMİM KONULMUŞTUR. BU AYRICA FETÖCÜ BİR KUMPASMIDIR AYRICA ARAŞTIRILMAYA DEĞERDİR.TAMAMEN MASA BAŞI OLARAK HAZIRLANAN BU HABERLE İLGİLİ AVUKATIM HALİT ÇOKAN ARACILIĞIYLA TEKZİP GÖNDERİLMİŞTİR. AYRICA MADDİ VE MANEVİ BÜTÜN TAZMİNAT TALEPLERİMİZİ HÜRRİYET GAZETESİNDEN TALEP EDECEK DAVAMIZIDA AÇACAĞIZ. BİZ HAYATIMIZIN HİÇBİR DÖNEMİNDE BİZE ATILAN VE ATILACAK İFTİRALARIN ALTINDA KALMADIK KALMAYACAĞIZ.BU MASABAŞI HABER DOLAYSIYLA AYDIN DOĞAN MEDYASINI KINIYORUM.'

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ceyhan: Biz hep ayaktaydık

Ceyhan: Biz hep ayaktaydık