24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,944 TL
  • 4,686 TL
  • 163,30 TL
  • 104.821
KOCAELİ 28°

GÜLÜMSER AYHAN KIZI EVLENDİRDİ

Gülümser Ayhan kızı evlendirdi

İlimizde CHP'nin tanınan isimlerinden olan ve parti içerisinde aktif görevlerde bulunan emekli öğretmen Gülümser Ayhan kızını evlendirdi

04 Aralık 2016 Pazar 00:35 Sürmanşet

Emekli öğretmen olan aynı zamanda İzmit Belediyesi’nin CHP’li eski meclis üyesi Gülümser Ayhan kızını evlendirdi. Ayhan'ın kızı Serya, Üsteğmen Onur Karagöz ile dünyaevine girdi.

 

AKP'LİLER VE CHP'LİLER AKIN ETTİ
CHP'li Gülümser Ayhan'ın cemiyetine siyasiler adete akın etti. Yunus Emre Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen çiftin bu mutlu gününe gelenleri Gülümser ve Yahya Ayhan ile İmdat ve Emine Karagöz çifti karşıladı. Nikaha CHP'liler ve Ak Partililer akın etti. Mutlu çiftin nikah akdini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu gerçekleştirirken, şahiter ise CHP'li vekiller Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, Haydar Akar, AKP'li vekil İlyas Şeker, CHP eski milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, CHP eski ilçe başkanı Alparslan Seymen ve Güngör Arslan oldu.

 

HÜRRİYET TESLİM ETTİ
Nikah akdinin tamamlanmasının ardından çifte evlilk cüzdanını CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet verdi. Hürriyet, "Bir ömür boyu aynı yastağa baş koymanızı diliyorum. Kız tarafı da olarak da cüzdanı gelin hanıma vermek istiyorum" diyerek evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti. Çift ardından tebrikleri kabul etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Gebze’de gecekondu yandı: 1 ölü

Gebze’de gecekondu yandı: 1 ölü