21 Kasım 2017 Salı

  • 3,951 TL
  • 4,635 TL
  • 162,29 TL
  • 104.712
KOCAELİ 28°

FUHUŞ OPERASYONUNDA FLAŞ GELİŞME

Fuhuş operasyonunda flaş gelişme

İl Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin geçtiğimiz gün İzmit ilçesinde yapmış olduğu ahlak operasyonunda ilimizde faaliyet gösteren bir renta car firmasının sahibi olan R.A.G. isimli şahsın 18 yaş altındaki kız çocuklarını pazarladığı ortaya çıkmıştı.

23 Şubat 2017 Perşembe 23:28 Sürmanşet

İl Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin geçtiğimiz gün İzmit ilçesinde yapmış olduğu ahlak operasyonunda ilimizde faaliyet gösteren bir renta car firmasının sahibi olan R.A.G. isimli şahsın 18 yaş altındaki kız çocuklarını pazarladığı ortaya çıkmıştı. Devlet yurdunda kalan öğrencilerini önce bara götürüp ardından para karşılığı erkeklerle ilişkiye zorladığı iddia edilen R.A.G. isimli kişi ile beraber 9 kişi gözaltına alınmıştı. İki kızın şikayetiyle ortaya çıkan fuhuş ağının ardından 9 kişi yakalanmış R.A.G. ile beraber 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilmiş 6 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. 


KİMİN ARABASINA BİNMİŞTİ?
Ahlak Büro ekipleri soruşturmayı derinleştirerek B.Y. ve T.A. isimli iki kişiyi daha gözaltına aldı, gözaltına alınan iki kişi  çıkarıldıkları adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Polis cezevine gönderilen B.Y. isimli genç  kızı önceki operasyonda gözaltına almış B.Y. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. B.Y.tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı gün ilimizde geniş bir kesim tarafından tanınan G.A.isimli kişinin arabasına binerek Kocaeli Adliyesinden uzaklaşmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Hakları için direnen işçiler kazandı

Hakları için direnen işçiler kazandı