24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,928 TL
  • 4,655 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

ESNAF KEFALET’TE DEMİR YENİDEN BAŞKAN

Esnaf Kefalet’te Demir yeniden başkan

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin seçimli mali genel kurulunda mevcut başkan Faruk Demir güven tazeledi.

30 Ocak 2017 Pazartesi 09:29 Sürmanşet

DEMİR GÜVEN TAZELEDİ

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, 61’inci Seçimli Mali Genel Kurulu'nu Antikkapı’da gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Faruk Demir’in öncülüğünde gerçekleştirilen mali genel kurula üyelerin katılımı yüksek oldu. Her yıl zorunlu olarak yapılması gereken mali genel kurulda seçim de yapılarak mevcut başkan Faruk Demir bir kez daha başkan olarak seçildi. Genel kurulda, 2016 denetim kurulu ve hesap raporları okundu. Ayrıca geçen yılın bilançosu da oy çokluğuyla kabul edildi. Ayrıca 2017 yılı tahmini bütçesi de görüşerek karara bağlandı.

 

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI
Mali genel kurula; AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya ile çok sayıda davetli katıldı. Programın açılışında bir konuşma yapan başkan Faruk Demir, "2016 yılı oldukça zorlu geçti. Terör olaylarının tekrar yaşanmamasını ümit ediyorum. Bir faaliyet yılını daha yüzümüzün akıyla tamamladık. 2016 yılında esnafımıza tanınmış olan faizsiz krediden 278 esnaf yararlandı ve 8 milyon 305 TL kredi kullanıldı" dedi.

 

YÖNETİM KURULU
Faruk Demir
İbrahim Ateş
Abdullah Yörüker
Salih Kuş
Hikmet Şıkkibar
DENETİM KURULU
Hasan Yorgun 
Erdoğan Göçer
BÖLGE BİRLİĞİ TEMSİLCİLERİ
Kemal Kaya
Faruk Demir
İbrahim Ateş
Salih Kuş
Abdullah Yörüker

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

CHP Derince’den “Hayır’da Buluşuyoruz” paneli

CHP Derince’den “Hayır’da Buluşuyoruz” paneli