18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,876 TL
  • 4,576 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ERDOĞAN’IN AÇILIŞINI YAPTIĞI PROJELERİ BU KEZ BAKAN IŞIK AÇACAK

Erdoğan’ın açılışını yaptığı projeleri bu kez Bakan Işık açacak

12 Mart günü Perşembe Pazarı alanında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılışını yaptığı ve Körfez Belediyesi’nin projelerinin de içinde dahil olduğu hizmetler için tekrar açılış töreni yapılacak. Açılışı bu sefer Milli Savunma Bakanı Fikri Işık yapacak.

31 Mart 2017 Cuma 14:05 Siyaset

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği “8. Açılış Bayramı” kapsamında 12 Mart günü Kocaeli’ye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan bir dizi projenin açılışını gerçekleştirmişti.  851 milyon TL değerindeki 223 yatırımın açılışı Perşembe Pazarı olarak bilinen Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilmişti. 223 açılışın içerisinde ilçe belediyelerinin projeleri de bulunuyordu. Bu kapsamda Körfez Belediyesi’nin 36 projesi de bu açılışa dâhil edilmişti.


ÜÇÜNCÜ KEZ AÇILACAK
Körfez Belediyesi tarafından hayata geçirilen bu 36 proje için tekrar açılış etkinliği düzenlenecek. Açılış törenine Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu da katılacak. Açılışı yapılacak olan projeler arasında dikkat çeken bir detay daha var. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Kapalı Pazarı, Mayıs 2015’te gösterişli bir törenle açılarak hizmete sunulmuştu. Pazar günü yapılacak etkinlikle üçüncü kez açılacak.

 

REFERANDUM ÖNCESİ
Geçtiğimiz dönemlerde de “Açılış Bayramı” adı altında istinat duvarları ve yapılan badana boya işleri için topluca kurdele kesken Kocaeli’deki belediyelerin referandum öncesinde böyle bir hamle yapması oldukça dikkat çekici. Körfez’de açılışı yapılacak olan projelerin toplam maliyetinin 75 milyon 539 bin lira değerindeki olduğu öğrenildi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açılışların içerisinde Körfez Belediyesi projeleri de bulunuyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bakan Özlü, OSB Başkanları ile buluştu

Bakan Özlü, OSB Başkanları ile buluştu