19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

CİNAYET ZANLISI KUZENLER TUTUKLANDI

Cinayet zanlısı kuzenler tutuklandı

İzmit merkez Çınarlı Taksi Durağında çalışan Ali Özkaraman katleden olduğu Oğuz S (21) ve Yıldıray S (20) isimli şahıslar Emniyette biten işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesi’ne sevk edildi. Zanlıları çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

08 Ekim 2016 Cumartesi 13:16 Sürmanşet

İzmit merkez Çınarlı Taksi Durağında çalışan Ali Özkaraman katleden olduğu Oğuz S (21) ve Yıldıray S (20) isimli şahıslar Emniyette biten işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesi’ne sevk edildi. Önceki gece İzmit’te gerçekleşen olayda Merkez Çınarlı Taksi Durağında çalışan Ali Özkaraman (65), 41 T 0445 plakalı aracı ile aracına almış olduğu Oğuz S (21) ve Yıldıray S (20) ile Terzibayırı Korniş Yolu Caddesi üzerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı.Tartışma sırasında taksici Özkaraman, kuzen oldukları öğrenilen şahıslar arafından önce darp edildi. Ardından bıçaklandı.
 

TUTUKLANDILAR
Göğüs ve karın bölgesine isabet eden bıçak darbeleri ile Özkaraman ağır yaralandı.  Oğuz S. ise arbedede bıçakla kalçasından hafif şekilde yaralandı. Hastaneye kaldırılan Taksi şoförü Ali Özkaraman ise yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamılştı. Kaçmak isterken yakalan Yıldıray S. İle Oğuz S. Emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesi’ne sevk edildi. Zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kütahya maçının kadrosu açıklandı

Kütahya maçının kadrosu açıklandı