23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,908 TL
  • 4,632 TL
  • 163,64 TL
  • 106.713
KOCAELİ 28°

CEZAEVİNDE SEVGİLİ OLDUKTAN SONRA FİRAR EDİP GASP YAPAN İKİLİ YENİDEN CEZAEVİNDE

Cezaevinde sevgili olduktan sonra firar edip gasp yapan ikili yeniden cezaevinde

Nagihan K.’ya, 17 Ocak günü Kocaeli Yarı Açık Cezaevi’ne nakledilmesi nedeniyle 18 saat dışarı izni verildi. Bu sırada sevgilisi Emrah Şaban D. de kaldığı cezaevinden firar etti. İkili gasp yaparak tekrar cezaevine girdi.

09 Mart 2017 Perşembe 15:41 Güncel

30 yaşındaki Emrah Şaban D. ve 26 yaşındaki Nagihan K., kaldıkları farklı cezaevlerinde arkadaşları vasıtasıyla tanışarak mektuplaşmaya başladı. Eş zamanlı firar edip İstanbul’da buluşan sevgililer, Fatih’te birden fazla kadını gasp etti. Benzer gasp olayları Beşiktaş ve Beyoğlu’nda yaşanınca polis soruşturmasını derinleştirdi.

 

Kamera görüntüleri ve mağdur beyanlarından hareketle iki gaspçının birinin erkek birinin de kadın olduğu belirlendi. Mağdurlar, kendilerinin silahla tehdit edildiklerini de anlattı. Polis, kullandıkları motosikletten adreslerini tespit ettiği şüphelileri gözaltına aldı. Şüpheliler yine cezaevine konuldu.

 

Firar ve izni aynı tarihe denk getirdiler

Emrah Şaban D.’nin gasp suçu nedeniyle 10 yıldır Düzce’deki cezaevinde olduğu, Nagihan K.’nınsa 15 farklı hırsızlık suçundan Ankara Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunduğu saptandı. İkilinin altı ay önce tanıştığı, dört aydır da birbirlerine ‘aşk mektupları’ gönderdiği belirlendi. Şüphelilerden Nagihan K.’ya, 17 Ocak günü Kocaeli Yarı Açık Cezaevi’ne nakledilmesi nedeniyle 18 saat dışarı izni verildi. Sevgilisi de aynı tarihte izin alarak firar etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kore Gazilerine madalya töreni yapıldı

Kore Gazilerine madalya töreni yapıldı