23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,921 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

CARREFOUR YÖNETİMİNDEN YENİ AÇIKLAMA

Carrefour yönetiminden yeni açıklama

Carrefour İzmit Alışveriş Merkezi Yönetimi kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına yeni bir açıklama yaptı.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 10:04 Ekonomi

İşte Carrefour İzmit Alışveriş Merkezi Yönetimi tarafından yapılan o açıklama;

 

"Tesis yönetim hizmetlerini yürütmekte olduğumuz Carrefour İzmit Alışveriş Merkezi’ne dair son günlerde medyaya yansıyan bazı haberler ve tartışmalar üzerine,Carrefour İzmit Alışveriş Merkezi Yönetimi olarak kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla bir açıklama yapma ihtiyacı duymaktayız.

Öncelikle ifade etmek isteriz ki CarrefourSA Hipermarket,alışveriş merkezinin sahibi değil, kiracılarından biridir ve 28 Şubat 2017 tarihi itibarıyla kendi inisiyatifiylemağazasını kapatmıştır.Carrefour İzmit AVM’deki diğer markalar faaliyetlerine devam etmektedir ve tarafımızdan kendilerine faaliyetlerine son vermelerine ya da merkezi boşaltmalarına yönelik bir talep kesinlikle bildirilmemiştir. 

Carrefour İzmit Alışveriş Merkezi’nde boşalan alan için İzmit halkına en faydalı olabilecek seçenekler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Yine basına yansıyan ve merkezi satın aldığı, alacağı duyurulan kurum ve kuruluşların hiç biri ile bir görüşme ya da anlaşma yapılmamıştır. 

Gururla ifade etmek isteriz ki geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de İzmit ve çevre halkının beklenti ve ihtiyaçlarıen yüksek seviyede göz önünde bulundurularak hareket edilecektir. Bu yaklaşımla alınacak en doğru kararı siz değerli basın mensupları ile,İzmit kamuoyuna bildirmekten memnuniyet duyacağız".

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Babasının intikamını alan zanlı tutuklandı

Babasının intikamını alan zanlı tutuklandı