18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BİSİKLET DAĞITIM TÖRENİNDE REFERANDUM PROPAGANDASI

Bisiklet dağıtım töreninde referandum propagandası

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, bisiklet dağıtım töreninde referandum propagandası yarapak vatandaşlara "Evet" çağrısı yaptı.

09 Şubat 2017 Perşembe 11:05 Sürmanşet

Mevlana Kültür Merkezinde düzenlenen törenle  Mimar Sinan Ortaokulu, Ulubatlı Hasan ve Evliya Çelebi Kız İmam Hatip Ortaokullarından 651 bisikletleri teslim edildi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, bisiklet dağıtım töreninde referandum propagandası yarapak vatandaşlara "Evet" çağrısı yaptı. 


 
KARARINIZ VERİN
 
Doğan şöyle konuştu: "Bu başarı, tesadüf değil.  Bu başarının, bu yükselişin devam etmesini istemeyenler var. Önümüze bir referandum geliyor. Bu referandumu kimler istiyor, kimler istemiyor bakın yeter. Bu başkanlık sistemini istemeyenler, PKK, PYD, HDP, FETÖ, onların taşeronları yerel ve ulusal basın, Almanya, İngiltere, Fransa, İsrail. İsteyenler, 15 yıldır bu vatan için gövdesini taşın altına koyan bir lider ve onun arkasındaki hem yerelde hem genel de sizlere hizmet edenler. Bunlara bakın yeter. Bu vatanın bekası için, bu ezanlar için, bu bayraklar için, Türkiye’nin geleceği ve İslam Alemi’nin geleceği tarafında mısınız, yoksa bunun tersinde olan kişilerin tarafında mısınız? Tarafınızı belli edin, kararınızı verin”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Hereke cinayeti çözüldü

Hereke cinayeti çözüldü