22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,969 TL
  • 4,666 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

BİR ZAMANLAR DEVLET İLE BERABERDİ

Bir zamanlar Devlet ile beraberdi

Siyasette dengeler oldukça değişken. Bir zamanlar liderine sadakat besleyen politikacılar bir anda çark edebiliyor. Kendine listelerde yer bulamayanlar saf değiştirerek karşı listelere geçebiliyorlar. Siyasi etikte yadırganmayan bu değişkenlik seçmen nazarında tepki çekiyor.

30 Ekim 2016 Pazar 14:29 Sürmanşet

Siyasette dengeler oldukça değişken. Bir zamanlar liderine sadakat besleyen politikacılar bir anda çark edebiliyor. Kendine listelerde yer bulamayanlar saf değiştirerek karşı listelere geçebiliyorlar.  Siyasi etikte yadırganmayan bu değişkenlik seçmen nazarında tepki çekiyor.

Bilindiği üzere uzun süredir Milliyetçi Hareket Partisinde Genel Başkanlık krizi yaşanıyor. İlimizin önde gelen isimleri Genel Başkanlık yarışında taraf olmuş durumdalar. Devlet Bahçeli taraftarları ile Meral Akşener taraftarları arasında derin bir uçurum bulunuyor.

İlimizde safını belli eden isimlerden biri de MHP eski Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş.

 

DURMUŞ SIKI MARKAJDA
Bir dönemler MHP'nin ilimizde ki patronu olan Durmuş MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından afaroz edildi. Milletvekilliği yaptığı dönem lideri Bahçeli'ye söz söyletmeyen Durmuş partisi tarafından taka tuka olunca saf değiştirerek değişimciler hareketinin lideri Akşener'in yanına geçti.

 

Dün değişimciler ilimizde Akşener'i ağırladı. Eski Milletvekili Cumali Durmuş, programda Akşener'e sıkı markaja almış. Tabiri caiz ise Akşener'in dibinden ayrılmamış.

 

Bir dönemler  MHP Kocaeli Teşkilatının yapısını akrabaları, eş dost zümresinden oluşturan Durmuş bugün Meral hanımla beraber. Ne diyelim hayırlısı olsun.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Şener İnce kızını evlendirdi

Şener İnce kızını evlendirdi