19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BBP GÖLCÜK İLÇE BAŞKANI TEŞKİLATIYLA İSTİFA ETTİ

BBP Gölcük ilçe başkanı teşkilatıyla istifa etti

.

09 Nisan 2017 Pazar 21:10 Siyaset

BBP Gölcük İlçe Başkanı Musa Aydoğdu bir metin yayınlayarak teşkilatıyla beraber istifa ettiğini açıkladı. İşte Aydoğdu'nun yaptığı o açıklama;

 

"BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ GÖLCÜK İLÇE TEŞKİLATI İSTİFA METNİ
İktidar , milletimizin önüne, 18 maddeye sığdırılmaya çalışılan Başkanlık tipi hükümet modeli değişikliği, kanun maddelerini zorunlu bir tercih olarak gündeme getirmiştir. Büyük Birlik partisi olarak ta problemleri çözüm tarafında olabilmek niyetiyle parti içi istişareler yapmış ve fikirlerimizi Genel merkeze ve Genel Başkanımıza bildirmiştik.İstişarelerde alınan görüş ve fikirler neticesi bu kadar dar maddelerle yapılan Hükümet modeli değişikliğinin, ülkemizin ve milletimizin problemlerine çözüm ve çare olamayacağı, ülkemizin birlik ve beraberliğine hizmet edecek, her kesim insanımızın ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarına karşılık verecek Milli mutakabakat metni (ANAYASA) için yeterli olmadığını söyledik. Verilecek yetkilerle problemlerin daha da büyüyeceği ve mahzurlu sonuçlar doğuracağını söyleyerek, evet denmemesi konusunda İlçe başkanlarının çoğunluğu olarak ,fikir beyan ettik. Genel Merkez ve Genel Başkanımız istişare hukukuna uymayarak partimizin kararını Evet diyerek açıklamıştır.Genel Başkanımızın kararına saygı duyuyoruz. Genel merkez aldıkları kararın arkasında durarak açıklamalar yapmaya devam etmektedir. Bende almış olduğum kararın arkasında durarak, Referandumda evet demeyeceğimi beyan etmeye devam ediyorum.
Büyük Birlik partisinin kurumsal yapısına sıkıntı vermemek, Alperenlik değerlerine ve Şehit liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU’nun milletimizin gönlündeki sevgisine ve muhabbetine gölge düşürmemek adına,İlçe yönetimindeki arkadaşlarla beraber Büyük Birlik Partisi Gölcük İlçe Başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Bu güne kadar aktif yöneticilik yaptığım dönem içinde ,benimle birlikte yol almış, hizmet vermiş, hem maddi, hem de manevi desteklerini esirgemeyen kader birliği yaptığım yönetici arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Bir çok defalar, Gölcük halkına ve milletimize hizmet etmek niyetiyle farklı dönemlerde adaylıklarım olmuştur. Bu zaman içinde, gerek bizlere oy vererek, gerekse gönül desteğini esirgeyemeyen Tüm Gölcük’lü  hemşehrilerimize sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunarım."

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Destici Kocaeli’den Evet dedi

Destici Kocaeli’den Evet dedi