23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,906 TL
  • 4,628 TL
  • 162,37 TL
  • 106.270
KOCAELİ 28°

BARAJDA KAYBOLAN GENCİN CESEDİNE ULAŞILDI

Barajda kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

BOLU'nun Mengel İlçesi'nde, baraj gölünde şiddetli lodos nedeniyle alabora olan teknedeki 2 balıkçı kaybolmuş, kaybolan balıkçıları kurtarma çalışması için Kocaeli polisi devreye girmişti. Kocaeli polisi bir gencin cesedine ulaştı

14 Ocak 2017 Cumartesi 21:48 Sürmanşet

Bolu Gökçesu Beldesi'nde 38 yaşındaki Halil Tor ile 19 yaşındaki Furkan Özçelik, önceki akşam saatlerinde balık tutmak için tekneyle Köprübajı Baraj Gölü'ne açıldı. Ancak şiddetli lodos nedeniyle tekne alabora oldu. Eve dönmeyen Tor ile Özçelik'in yakınları, durumu bugün jandarmaya bildirdi. Yer yer yaklaşık 100 metre derinliğe ulaşan baraj gölünde, balıkçılar bugün batan teknenin küreklerini buldu. 

 

Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne bağlı arama kurtarma timi ile jandarma ekipleri botla göle açılarak teknenin küreklerinin bulunduğu bölgede inceleme yaptı. Öte yandan Kocaeli İl Emniyet Müdrülüğü bünyesinde faaliyet gösteren 5 kişilik su altı ekibi de arama çalışmalarına dahil oldu. 

 

Kocaelili ekip 21 metre derinlikte bir ceset buldu. Cesedin Furkan Özçelik'e ait olduğu belirlenirken, ailesi acı haberle yasa boğuldu. 5 kişilik Kocaeli ekibinin Halil Tor'u bulmak için başlattığı çalışma devam ediyor. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Karabataklar için harekete geçtiler!

Karabataklar için harekete geçtiler!