19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AKİ MURAT CİNAYETİNDE 2 KİŞİ TUTUKLANDI

Aki murat cinayetinde 2 kişi tutuklandı

Kocaeli İzmit İlçesi Kadıköy Mahallesinde Pazar günğ akşam saatlerinde meydana gelen olayda, Murat Temel isimli şahısın öldürülmesi ile ilgili olarak 2 kişi tutuklandı

22 Kasım 2016 Salı 22:44 Sürmanşet

Yaşanan cinayet olayı ile ilgili olarak  çalışmalarını sürdüren emniyet güçleri yapılan çalışmalar neticesinde M.Ö. ve Y.Ö. isimli şahısların ikametine maktul M.T, ile birlikte O.S., E.A. ve E.Y isimli şahısların geldiği, kapıyı kırmak sureti ile içeriye girdikleri ve evin içerisinde yaşanan tartışma sonucunda M.Ö. isimli şahıs tabanca ile ateş etmesi sonucu maktul M.T. isimli şahsın hayatını kaybettiği belirlendi. 

 Ayrıca olayda O.S. isimli şahsın diğer şahıslardan Y.Ö. isimli şahsa ait cep telefonunu yağmaladığı tespit edildi. olay ile ilgili Kasten Öldürme olayını gerçekleştirdiği tespit edilen M.Ö. ve olay anında yanında bulunan Y.Ö. isimli şahıslar ile Yağma olayını gerçekleştiren O.S., E.A., E.Y. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.Şüphelilerin yapılan sorgularında olayın daha önceden mahallede aralarında yaşadıkları bir tartışma neticesinde meydana geldiği  öğrenildi. yakalanan toplam 5 şahıs hakkında gerekli işlemler yapılarak Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi. Olayla ilgili şahıslardan M.Ö ve O.S. tutuklandı.Y.Ö., E.A. ve E.Y.ise serbest bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yem

Yem