21 Kasım 2017 Salı

  • 3,957 TL
  • 4,642 TL
  • 162,49 TL
  • 104.090
KOCAELİ 28°

YAVUZ KİME GÖNDERME YAPTI?

Yavuz kime gönderme yaptı?

Bahri Yavuz Antalya’da oynanacak maç öncesi açıklamalarda bulundu.

12 Mayıs 2017 Cuma 10:15 Spor

Pazar günü Altay’la oynanacak play-off final maçı öncesi açıklamalarda bulunan Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz Kocaelispor bir üst lige çıkarsa tüm şehir bir üst lige çıkar dedi. 

 

İşte Bahri Yavuz'un o açıklaması;


2. Lige çıkarsak sadece Kocaelispor değil, tüm şehir bir üst lige  çıkacak. Bu yüzdendir ki ; 

TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ !!! 

Antalya da ki maçımıza kaç kişi gittiğimiz tabii ki önemli , gönül ister ki 15.000 olalım ama ondan çok bu şehir geçmişine , markasına, renklerine ve mücadelemize ne kadar sahip çıkacak o önemli !
Ben arkadaşlarımla ve taraftarlarımla beraber maça gelmek isteyen son kişinin derdi çözülene dek bu mücadeleyi asla bırakmam ! 

Belediyelerimizden taleplerimize şu ana kadar olumlu cevap veren Kocaeli Büyükşehir Bld'mize tahsis ettiği 25 otobüs , Başiskele Belediyemize 10 otobüs ve Kartepe belediyemize yine 10 otobüs için camiamız ve taraftarlarımız adına teşekkür ederiz . . . 

(Şu ana kadar 3 gün boyunca gece gündüz tüm mesaimizi harcayarak  sayısı 100 E yakın içlerinde STK , odalar, dernekler ,sendikalar  ve fabrikalarla ulaşım ihtiyacımız için görüşmeler yaptık , aldığımız geri dönüş ile ilgili detaylı listeyi sizlerle de paylaşacağız Zaman'ı gelince ...) 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İbrahim Erkal hayatını kaybetti

İbrahim Erkal hayatını kaybetti