25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

ŞAMPİYON SPORCULARIMIZLA GURUR DUYDUK

Şampiyon Sporcularımızla Gurur Duyduk

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez İstanbul'da düzenlenen 22. Çocuklar Balkan Karate Şampiyonası’ndan altın madalya ile dönen sporcuları makamında konuk etti.

29 Mayıs 2017 Pazartesi 12:39 Spor
Spora ve sporculara verdiği destekle bilinen Başkan Üzülmez, bünyesinde yetiştirdiği sporcuların başarı grafiğiyle göz dolduran Kartepe Belediye Spor Kulübü’nün şampiyon sporcularını makamında ağırladı. Kartepe Belediye Spor Kulübü Karate Antrenörü Mehmet Peçe’nin Milli Takım Antrenörü olarak da yer aldığı turnuvada, kulüp sporcuları Aysima Hatice Kurt ve Esma Hatun Tamyüksel Kartepe’ye Milli Takım adına Balkan şampiyonluğu sevincini yaşattılar. Bu büyük ve  milli başarıya imza atan antrenör ve sporcuları Başkan Üzülmez de canı gönülden tebrik etti. 

Üzülmez : Hedef,  Karadeniz ve Hazar Şampiyonlukları
Kartepe Belediye Spor Kulübünün başarılı sporcuları Aysima Hatice Kurt ve Esma Hatun Tamyüksel kazandıkları bu şampiyonlukla Ağustos’ta yapılacak olan Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası’na Milli Takım adına katılmaya hak kazanırken, Başkan Üzülmez milli sporcular ve antrenörleri Mehmet Peçe’ye yaklaşan müsabakalar öncesi başarılar diledi. Sporcuların teknik ve sosyal ihtiyaçlarının olup olmadığını da bizzat antrenörlerinden öğrenen Başkan Üzülmez, Milli ve başarılı sporculara her zaman destek vereceklerinin altını çizdi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’ye şampiyonlukla dönerek milli bir gurur yaşatan, madalyaları ile birlikte makamında ağırladığı Milli Sporcuları, sembolik olarak çeyrek atınla ödüllendirirken, ziyaret hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekimleri ile son buldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOÜ Değirmendere Ali Özbay MYO’da mezuniyet heyecanı

KOÜ Değirmendere Ali Özbay MYO’da mezuniyet heyecanı