24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,698 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

ŞAMPİYON HALTERCİLERDEN YEŞİLDAL’A ZİYARET

Şampiyon haltercilerden Yeşildal’a ziyaret

Genel Sekreter ve Kağıtspor Kulübü Başkanı Dr. Ali Yeşildal şampiyon haltercileri misafir etti

13 Aralık 2016 Salı 10:52 Spor

İsrail‘de düzenlenen  23 Yaşaltı Gençler  Avrupa Halter Şampiyonası’nda n madalya ile dönen Kağıtspor Kulübü halter branşı sporcuları Berfin Altun ve Rabia Kaya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Kağıtspor Kulübü Başkanı Dr. Ali Yeşildal’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Kağıtspor Kulübü Genel Sekreteri Fatih Özkaraaslan, Halter Branş Kaptanı Ömer İslamoğlu ve antrenör Nurcihan Gönül katıldı.

 

TOPLAMDA AVRUPA DERECESİ ALDILAR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü’nün halter sporcuları İsrail’de düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etti. Sporculardan Berfin Altun silkme ve toplamda Avrupa ikincisi olurken Rabia Kaya da Avrupa üçüncüsü oldu.

 

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM
Makamında şampiyon sporcuları ağırlayan ve başarılarını kutlayan Dr. Ali Yeşildal, ‘’Kazandığınız başarıdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Ama başarılarınız bununla sınırlı kalmamalı daha çok çalışarak başarılarınızı arttırmalısınız. Hedefinizin Olimpiyat olmasını dilerken, sizleri tekrar tebrik ediyorum‘’ diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOBİ’lere 70 milyon TL’lik cansuyu

KOBİ’lere 70 milyon TL’lik cansuyu