25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

NUH ÇİMENTO AHDE VEFA BİLETLERİNE SPONSOR OLDU

Nuh Çimento Ahde Vefa biletlerine sponsor oldu

Hereke'de faaliyet gösteren Nuh Çimento, geçtiğimiz hafta 2016-2017 sezonu için Kocaelispor'a 250.000 TL forma reklamı vermiş, şehirdeki diğer sanayi kuruluşlarına da örnek olmuştu. Bunun üzerine Nuh Çimento spor basınıyla fabrika içerisinde bulunan sosyal tesiste bir araya geldi

27 Ekim 2016 Perşembe 15:30 Spor

GURUR DUYUYORUZ

Nuh Çimento Grubu CEO'su Kamil Gökhan Bozkurt yaptığı konuşmada "Kocaelispor Kulübü Sn. Başkanı, Değerli Kulüp Yöneticileri, kıymetli basın mensupları, sizleri aramızda görmekten çok memnun olduk. Hoşgeldiniz. Bildiğiniz üzere bu yıl hem Nuh Çimento'nun hem de Kocaelispor'un 50.yılıdır. Bu kentin vergi rekortmenliğini elinde bulunduran bir sanayi devi olarak, 50.yılımızı Kocaeli'nin değeri Kocaelispor ile birlikte olmaktan gurur duyuyoruz.

 

HEYECANA SESSİZ KALMADIK

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Nuh Çimento olarak yeşil-siyahlı kulübe forma sponsoru olduk. Kocaeli halkından ve efsane taraftarından çok samimi geri dönüşler aldık. Bu hafta da bu desteğimizi memnuniyetle devam ettiriyoruz. Biliyorsunuz önümüzdeki hafta Kocaelispor seyircisiz sahaya çıkacak. Buna rağmen Kocaeli taraftarı büyük bir gönül bağlılığı göstererek 41 bin bileti aldı. Biz de bu heyecan ve ruha sessiz kalmadık.

 

SİZİNLEYİZ KOCAELİ

41 bin özel hatıra ve ahde vefa biletine logomuzu ekleyerek, koca çınarın hem göğsüne hem de biletlerine Nuh Çimento'nun imzasını attık. Seninleyiz Kocaeli, birlikteyiz Kocaelispor! 50.yılımız hepimize kutlu olsun. Şu anda aramızda sürpriz bir isim var. Mehmet Ateş. Kendisi sıkı bir Kocaelispor taraftarı. Sıkı diyorum çünkü Mehmet bey 2 günlük mesaisini Kocaelispor'a bağışlayan Sosyal Medyada ve gazetelerde haberleri geçen gerçek bir taraftar. Ben sözü önce Bahri Başkan'a bırakıyorum. Daha sonra da Mehmet beyden duygularını bizlerle paylaşmasını rica ediyorum. 

 

BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz ise "Nuh Çimento ailesine çok teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştık. 50.yılı dolan 2 büyük marka. Nuh Çimento bu ülkeye değerler katmış marka bir kuruluş, özellikle altını çizerek söylüyorum. Sosyal sorumluluk projelerinin neredeyse tümüne imza atmış. Şehre çok ciddi yatırımlar yapmış bir markayla birlikte yola çıkıyor olmaktan çok mutluyuz. Bugün bu markayla birlikte geçmiş yıllarda olduğu gibi tekrar başlamış olmak bizim için çok kıymetli. Bunun için tekrar teşekkür ediyoruz" dedi.

 

BÜYÜK TARAFTAR MEHMET ATEŞ

Ayrıca Kulüp Başkanı Bahri Yavuz vefalı taraftar Mehmet Ateş'e kombine kartını teslim etti, Altay maçında protokol tribününde kendisini misafir edeceğini söyledi ve kendisine ismi yazılı forma hediye etti. Altay maçının biletlerinde Nuh Çimento logosu bulunacak.

 

Haber: Bidar Yağmur TARHAN

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Köprü ve deniz manzaralı konutlar satışta

Köprü ve deniz manzaralı konutlar satışta