21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,614 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

MUSTAFA NAZLIGÜL'DEN SORU BOMBARDIMANI

Mustafa Nazlıgül'den soru bombardımanı

Demokrat Parti Kocaeli İl Başkanı Mustafa Nazlıgül Kocaelispor ile ilgili kapsamlı sorular sordu

23 Mayıs 2017 Salı 14:04 Spor
Kocaelispor’un durumu ile ilgili sorular soran Nazlıgül, KEV sürecine de değindi. İşte Mustafa Nazlıül’ün sorduğu sorular.
Büyükşehir’in ya da siyasi iradenin Kocaelispor’u kendi sistemi içine alma gayretini hayretlerle izlemekteyiz. Bahri Yavuz’un Kocaelispor kulübü başkanlığını bırakmayı düşünme gerekçesi, KEV ile ilgili yaşanan bir sıkıntı mı..? Büyükşehir ya da Emlak Konut ne kadar para veriyor, KEV Başkanı Bahri Yavuz ne kadar istiyor. Arada fiyat uçurumu mu var?

İzmit Belediyesi’nin dağıttığı bisikletlerin yüzde kaçı Sağlık Bakanlığı’na ait. Herkese bisiklet verilsin ona kimse bir şey demez ama biraz da kendi reklamları yerine kendilerine destek veren kurumların da adları geçmeli. 

Kocaelispor hala 20 yıllık otobüs kullanıyor. Nebil Uzun döneminde bir otobüs tahsis edilmiş ve bu otobüsün İzmit Belediyesi Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın armağanı olduğu ifade edilmişti. Ancak gerçek sonradan ortaya çıktı ve otobüs Büyükşehir’in kiraladığı bir otobüstü. Binler insanı bir araya toplayan bu kulübün, bu güzel camianın en azından iyi bir otobüs hakkı değil mi..?

Salon sporlarında doğru düzgün ilimizi temsil eden takım neden yok..? Yanımızdaki Bursa, Balıkesir, Sakarya gibi iller ülkenin her yerinde konuşuluyor, Kocaeli gibi bir kentte hafta sonu doğru düzgün sportif etkinliğe sahip değiliz. 
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) bu yıl iki toplantı yaptı. İkisinde de kulüp başkanları ve sporcuları kendilerini EVET propagandası içinde buldu. Son yapılan toplantıda 10 yaşındaki çocuğa neden siyaset dinlettiniz..! 

Bu yıl da gazetelerde olaylı maçlar okuyoruz. Hakemlerimize saldırılar devam ediyor. Olayları en aza indirmek için projeler var mı..?
2 yıl oluk oluk paraların akıtıldığı Birlikspor’da beklenen başarı gelmedi ve bu yıl Birlikspor hiçe sayıldı. Kulüp Başkanı Erhan Yılmaz da o kadar çağrı yapmasına rağmen kimse takıma destek vermedi ve güzelim 2.Lig kulübünü Beşiktaş 10 milyon lira gibi komik bir rakama aldı. İki yıl önce Kocaeli’nin tüm kent büyükleri, siyasi büyükler bu kulübü Süper Lig’e çıksın desteklerken bugün Beşiktaş’a satılması ve buna göz yumulması utanç verici değil midir..?

Düne kadar yok olması için mücadele edilen Kocaelispor, Ak Parti kanadında neden şu an çok değerlendi..? 
Yıllardır İsmetpaşa Stadı’nın yerini bilmeyenlerin Antalya’da Kocaelisporluluk oynamasının manası nedir..? Halkın Takımı Kocaelispor’un bir kez daha siyasi bir kimlikle anılmaması için üzerimize düşeni yapacağız.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Büyükşehir’den, bir gecede yaya köprüsü

Büyükşehir’den, bir gecede yaya köprüsü