22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,962 TL
  • 4,651 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

MASA TENİSİ ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Masa Tenisi Şampiyonları Belli Oldu

Gölcük Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle “Gölcükte Öğrenci Olmak” Projesi kapsamında 17 Ağustos Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri nedeniyle, Ortaokullar ve Liseler arası 19 Mayıs Gençlik Kupası Masa Tenisi Turnuvası oynanan yarı final ve final maçlarının ardından sona erdi.

24 Mayıs 2017 Çarşamba 12:00 Spor
Turnuvanın Finaline Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gençlik Hizmetler spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü Fikret Ormancıoğlu öğrenci velileri katıldı.
Kız-Erkek kategorilerinde 9 Liseden 60 ve 16 Ortaokuldan 51 olmak üzere toplamda 111 öğrencinin katıldığı Masa Tenisi turnuvası 6 farklı kategoride gerçekleştirildi. Masa Tenisi Turnuvası boyunca yapılan tüm maçlar Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından görevlendirilen resmi hakemler tarafından yönetilerek adil müsabakaların oynanması sağlandı. İki gün süren müsabakalar boyunca renkli görüntülere sahne olan Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası, Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinde dereceye girenlerin belli olması ve yapılan ödül töreniyle sona erdi.
                                        
 
Lise Genç Kızlar
 
1)Nursena Pekin -Çakabey Anadolu Lisesi
2)Elif Yamak – İhsaniye Anadolu Lisesi
3)Esra Uçar- Gölcük Kız A.İ.H.L
 
Lise Genç Erkekler
 
1)Tuna Zorlutuna – Atatürk  Anadolu Lisesi
2)Burak Başaran – Gölcük  Fen Lisesi
3)Kadir Yılmaz – Adnan Menderes A.İ.H.L
 
Ortaokul Yıldız Kızlar
 
1)Fatma Sevinç Hurmacı - Dostluk Ortaokulu
2)Züleyha Dalıtepe - Dostluk Ortaokulu
3)İleyda Şerbetçioğlu - Dostluk Ortaokulu
 
Ortaokul Yıldız Erkekler
 
1)Emre Bozkurt - Gölcük Ortaokulu
2)İzzet Eren Koç - Gölcük Ortaokulu
3)Emirhan Duran - Gölcük Ortaokulu
 
Küçük Kızlar
 
1)Sudenur Erdal  - Oyak Ortaokulu
2)Melike Şarlı – Oyak Ortaokulu
3)Havin Kubilay - Dumlupınar Ortaokulu
 
Küçük Erkekler
 
1)Fatih Erkut – Cahit Külebi Ortaokulu
2)Berke Başpınar – Cahit Külebi Ortaokulu
3)Yaman Ateş – Uğur Mumcu Ortaokulu

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

 Kartepe Semaları Model Uçaklarla Renklendi

Kartepe Semaları Model Uçaklarla Renklendi