25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

KSO CUMHURİYET KOŞUSUNA TAM KADRO KATILDI

KSO Cumhuriyet Koşusuna tam kadro katıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 29 Ekim cumhuriyet bayramı kutlamaları çerçevesinde bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Cumhuriyet Koşusu’nda genç, yaşlı, binlerce vatandaş kıyasıya yarıştı. Koşuya Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Oda çalışanları da katıldılar.

31 Ekim 2016 Pazartesi 15:47 Spor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl dördüncüsü gerçekleşen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Koşusu ve Çocuk Maratonu 15 Temmuz darbe girişiminde şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir anısına düzenlendi. Seka Park’ta gerçekleşen yarışta, Türk milletinin birlik, beraberlik ve kardeşliğini adeta tüm dünyaya haykırdı. Yarışa genç, yaşlı ve çocuk binlerce Kocaelili Türk bayraklarıyla katılarak Cumhuriyete olan bağlılığını ortaya koydu.

 

Seka Park’ta startı verilen yarışa Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Genel Sekreter Memet Barış Turabi,Genel Sekreter Yardımcıları Elif Bilgisu,Egemen Mert, Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Genel Müdürü Hüsnü Bayraktar ile çalışanlar eş ve çocuklarıyla katıldılar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kartal maçı için şok karar!

Kartal maçı için şok karar!