21 Ekim 2017 Cumartesi

  • 3,670 TL
  • 4,327 TL
  • 151,35 TL
  • 108.489
KOCAELİ 28°

İŞTE KOCAELİSPOR BU YÜZDEN BÜYÜK TAKIM!

İşte Kocaelispor bu yüzden büyük takım!

Kocaelispor duyarlılığını bir kez daha gösterdi. Pek çok maç için çok anlamlı biletler hazırlayan kulüp, bu sefer biletlerde Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımımıza yer verdi.

12 Ekim 2017 Perşembe 09:38 Spor
Her iç saha maçında o haftanın anlamı veya önemine göre bilet basan Kocaelispor yönetimi, bu haftanın maç biletlerinde Avrupa Futbol Şampiyonası olan Ampute Futbol Milli Takımımızı kullandı. Yönetimin bastırdığı Kocaelispor- Osmaniye FK maç biletinde “ Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur” sözlerine yer verildi.

Kocaelispor yönetimi, yaptığı açıklamada, “Damarlarındaki asil kanda mevcut olan kudreti ortaya çıkararak tüm dünyaya sergileyen, EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Finali’nde İngiltere’yi 2-1 mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımımızı tebrik ederiz “ dedi. 

15 Ekim Pazar günü İsmetpaşa Stadı’nda saat 19.00’da başlayacak olan maçın bilet fiyatlarında her hangi bir değişiklik yapılmadı. Kale Arkası 10 TL, Maraton 15 TL, Numaralı B 25 TL ve Numaralı A tribünü 40 TL olarak belirlendi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Büyükşehir’de meclis günü

Büyükşehir’de meclis günü