17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,876 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

GÜRCİSTAN KOCAELİ SPOR KULÜBÜ’NDEN ANLAMLI ZİYARET

Gürcistan Kocaeli Spor Kulübü’nden anlamlı ziyaret

Kulüp Başkanı Geliaşhvili, Büyükşehir Belediyesi’nin spora ve sporcuya yönelik hizmetlerinin Gürcistan’da yakında takip edildiğini söyledi.

24 Mayıs 2017 Çarşamba 11:40 Spor
Kırmızı-siyah renkleri ve formasındaki Türkiye-Gürcistan bayraklarıyla Kocaeli’nin dost takımı olan Gürcistan – Kocaeli Spor Kulübü, bir dizi ziyaret için kentimize geldi.  Takımın tüm oyuncuları, kulüp başkanı Mikail Mihail Geliaşhvili ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi’yi makamında ziyaret etti. Gürcistan - Kocaeli Spor Kulübü Başkanı Geliaşhvili, Büyükşehir Belediyesi’nin spora ve sporcuya yönelik hizmetlerinin Gürcistan’da yakından takip edildiğini söyledi.
 
TAKIM HALİNDE ZİYARET
Ziyarete Gürcistan-Kocaeli Spor Kulübünün tüm oyuncuları ve kulüp başkanının yanı sıra, Gürcistan Gürcü Derneği Başkanı Saffet Çetin ile Spor Şube Müdürü Ziyaülhalk Sarıgül katıldı.
 
MUTLULUK DUYDUK
Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi, Gürcistan-Kocaeli Spor Kulübü’nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin sporun alt yapısından tesisleşmeye ve kentte spor bilincini arttıracak organizasyonlara büyük önem verdiğini anlatan Bilgi, bu çalışmaların Gürcistan’da bilinmesinden büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.
 
KULÜBE ÜYE OLDULAR
Gürcistan Kulüp Başkanı Mikail Geliaşhvili ziyaret sırasında Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi ve Spor Şube Müdürü Ziyaülhak Sarıgül’ü Gürcistan-Kocaeli kulübüne üye yaptı
 
BAŞKANA TEŞEKKÜR PLAKETİ
Yeni üyelerini kutlayan Geliaşhvili, en kısa zamanda bir dostluk maçında buluşmayı dilediklerini söyledi. Geliaşhvili, kulübe yönelik katkılarından dolayı hazırlanan teşekkür plaketini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na verilmek üzere Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi’ye teslim etti. Konuk kulüp başkanı ayrıca,
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Birlik Spor Kulübü ile yaptıkları dostluk maçında aldıkları kupayı da Ali Bilgi’ye takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İZAYDAŞ 5. geleneksel bayanlar bowling turnuvası tamamlandı

İZAYDAŞ 5. geleneksel bayanlar bowling turnuvası tamamlandı