21 Kasım 2017 Salı

  • 3,951 TL
  • 4,635 TL
  • 162,29 TL
  • 104.712
KOCAELİ 28°

EKCAN GRUP "BEN DE VARIM" DEDİ

Ekcan Grup

Ekcan Grup Kocaelispor'a 50 Bin TL değerinde forma reklamı verdi

21 Kasım 2016 Pazartesi 12:40 Spor

Yenişehir Mahallesi'nde bulunan Imperial Otel'de gerçekleşen toplantı saat 11.00'de giriş katta başladı. Lansmana Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, yönetim kurulu üyeleri Çağrı Alpaslan, Barış Yavuz, Teoman Gencal, Sedat Köse, İsmail Kolaylı, Efe Nalçacı ve Kulüp Müdürü İlker Uzel katıldı.

 

EN ÖNEMLİ FİRMALARDAN BİRİSİ

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz yaptığı konuşmada "Yakup Ekşi yanımızda. Ekcan Grup temsilcisi olarak. Kendisiyle bir süre önce görüşmeye başlamıştık. Bizlere nasıl destek olabiliriz diye sordu. Ekcan Grup şehrimizin en önemli firmalarımızdan birisi. Şehrin her döneminde imza atmış bir firma. Biz Ekcan Grup ile birlikte olmaktan memnunuz.

 

50 BİN TL ÖDEME YAPILDI

Yola çıkarken çok önemli birşey söyledik. Dertlerimiz var dedik. En büyük derdimiz güven demiştik. Güven kazanmalıyız demiştik. Güven duygusu yerine oturdukça ülkenin önde geren firmalarıyla yakınlaşıyoruz. Biz doğru yolda ilerliyoruz. Bu birlikteliğin artacağına inanıyoruz. Ekcan Grup formamızın kolunda yer alacak. Bunun için 50 Bin TL ödeme yapıldı. Teşekkür ediyoruz" dedi.

 

BİZ YANINIZDAYIZ

Ekcan Grup yönetim kurulu üyesi Yakup Ekşi "Kocaelispor'a teşekkür ediyorum. Bizde Kocaeli'de büyümüş bir firmayız. Kocaelispor ile gönlümüz hep beraber. Başkanımızın da yanındayız. Kocaelispor'a zor zamanlarında yanında olmak için buradayız. Biz varız ve desteğimiz devam edecek. Kocaelispor eski günlerine muhakkak dönecektik. Hayırlısı olsun" diye konuştu.

HABER: BİDAR YAĞMUR TARHAN

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KYÖD’den KOTO’ya ziyaret

KYÖD’den KOTO’ya ziyaret