25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

BAHRİ YAVUZ, VALİ GÜZELOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Bahri Yavuz, Vali Güzeloğlu ile görüştü

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile görüştü.

20 Ekim 2016 Perşembe 09:16 Spor

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile görüştü.


Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, antrenmana gelerek basın mensuplarına açıklama yaptı. Oldukça yorgun olduğu görülen Yavuz “Sabah 05.00’e kadar uyumadım. Bize rahat yok. Mücadele etmeye devam edeceğiz hep beraber. Telefonum hiç susmadı. Gerçekten muazzam bir enerji çıktı. Şehir, sokak taraftar halk sahip çıkmaya çalışıyor.


BAKAN İLE GÖRÜŞECEK
Sayın Valimiz ile görüşmemizi özet geçmek gerekirse, Valimiz bu işin olmazsa olmaz olduğunu ve mutlaka çözülmesi gerektiğini dile getirdi. Bakanımızın yurtdışında olduğunu söyledi. Hafta sonu mutlaka görüşmek istiyoruz. Valimiz de bizimle aynı görüşteydi. Ben Kocaelispor Başkanı olmayı hayal ettiğimi birçok kez söylemiştim.


DUYARLI OLMALIYIZ
Kurduğum hayal, Kocaelispor BAL’a düşsün ve ben şampiyon yapan başkan olayım değildi. Kocaelispor gerçekten geleceği için hamle yapan bir yönetim olmak istedik. Kızılyıldız sorunu bizim için çok büyük bir sorun. Biz yine aynı duyarlılıkta olmalıyız. Sayın Valimize de bu şekilde söyledim. Sadece sorunumuz bu değil KEV Tesisleri konusunda da duyarlılık göstermeliyiz” diye konuştu.

 

Haber: Bidar Yağmur Tarhan

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Dinamit patlatan defineciler için karar verildi

Dinamit patlatan defineciler için karar verildi