24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,701 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

ZEYTİNOĞLU’NA BAŞBAKANLIKTAN RET!

Zeytinoğlu’na Başbakanlıktan ret!

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz haftalarda Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu hakkında FETÖ soruşturması yürütüldüğü ve Zeytinoğlu’nun eşi ve çocuklarını Türk vatandaşlığından çıkartarak ABD vatandaşı yaptığını yazmıştık.

27 Eylül 2017 Çarşamba 11:50 Siyaset
 Bakanlar Kurulu’nda tüm oda seçimlerinin iptal edilmesi de FETÖ operasyonlarının Türkiye genelinde odalara kadar uzayacağı şeklinde yorumlanmıştı. Seçime hazırlanan ve basın açıklamaları yapan oda başkanları alınan kararla şok olmuşken KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu soluğu Ankara’da almış. 
RANDEVU BİLE VERİLMEMİŞ

İddiaya göre dün Ankara’ya giden Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Başbakanlık’a gitmiş. Binada saatlerce bekleyen Zeytinoğlu, kimseyle görüşme yapamadığı gibi özel kalemden randevu bile alamadan geri dönmüş. Ayhan Zeytinoğlu’nun Başbakanlığa neden gittiği de merak konusu olurken  Zeytinoğlu’nun oda seçimlerinin ertelenmesi nedeniyle mi yoksa hakkında çıkan FETÖ iddialarını konuşmak üzere mi Ankara temaslarında bulunduğu merak ediliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

salim

28 Eylül 2017 Perşembe 09:42

BU zihniyeti başkan yapanda kabahat. Böyle adamı oda başkanı yaparsan utanmadan Başbakana gelip beni kurtar der. Tanımadığı ülkenin başbakanına

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KAYBOLAN BALIKÇININ CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

KAYBOLAN BALIKÇININ CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI