17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,876 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

VATAN PARTİSİ ÖNCÜ GENÇLİK KOCAELİ BAŞKANINI SEÇTİ

Vatan Partisi Öncü Gençlik Kocaeli Başkanını seçti

03 Aralık 2016 Cumartesi 19:19 Siyaset

Vatan Partisi Öncü Gençlik Kocaeli İl Kurultayı parti binasında gerçekleştirildi. Kurultayda tek aday olan Doğu Polat seçilmiş başkan oldu.


Vatan Partisi 10. Öncü Gençlik Kocaeli İl Kurultayı,“Vatansever Gençlik Partiyle İleri” sloganıyla il binasında gerçekleştirildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan kurultayda ilk konuşmayı yapan isim Vatan Partisi İl Başkanı Vedat Olguntürk oldu. 

 

YILMADAN YÜRÜYECEĞİZ
Olguntürk açıklamasında, “10. Genel Kurultayımız öncesi, burada 10. il kurultayımızı yapıyoruz. 1994’ten bu yana görev başında olan Öncü Gençlik bundan sonra da partimizin can damarı olmaya devam edecektir. Bu bir bayrak yarışıdır. Nimet bölüşmek değil olmayan olanaklarla bu mücadeleyi canlı tutmaktır.” dedi.
Ardından Öncü Gençlik GYK üyesi Birkan Burkan konuşmasında ‘’Kocaeli il örgütümüzün önünde üniversitelerde vatansever gençliğin sesini yükseltmek görevi durmaktadır.Bu kurultay sürecinde tüm tartışmalarımızı bu amaca hizmet edecek şekilde gerçekleştirmeliyiz.’’ dedi.


Kurultay,Öncü Gençlik il sekreterinin  faaliyet raporunu ve İl saymanının Mali raporu sunumuyla devam etti.
10. Genel Kurultay Rapor Taslağı gündeminde söz alan Öncü Gençlik GYK üyesi Eser Keskin  Türkiye’nin vermekte olduğu Vatan Savaşı sürecini vurgularken,Öncü Gençliğin 23 yıldan bu yana yaptığı işlerin bu güne gelmemizde öncü rol oynadığını ifade etti.Gelecek dönemde Öncü Gençliğin yetiştirdiği kadrolarla vatansever gençliği partisiyle buluşturma hedefi olduğunu belirtti.


Konuşmalardan sonra seçim gündemine geçildi.Geçerli oyların tamamını alan Doğu Polat Öncü Gençlik Kocaeli il başkanlığı görevine  seçildi.Yönetim Kurulu 5 asil üye ile 5  Genel Kurul delegesi seçildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı sonrası kavga çıktı

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı sonrası kavga çıktı