24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,919 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

VALİ GÜZELOĞLU KARTEPELİ MUHTARLARI AĞIRLADI

Vali Güzeloğlu Kartepeli muhtarları ağırladı

Hasan Basri Güzeloğlu oğlu muhtarlar ile gerçekleştirdiği toplantının 20’incisini Kartepe’li muhtarlar ile yaptı

20 Aralık 2016 Salı 11:47 Siyaset

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu halkın sorunlarını daha iyi tespit etmek amacı ile muhtarlar ile gerçekleştirdiği toplantılarda bu hafta Kartepe’de görev yapan muhtarları ağırladı. Kocaeli Valiliği Toplantı salonunda gerçekleşen programa Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Vali Yardımcısı Abdullah Etil, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İl Müftüsü Yusuf Doğan ve Kartepe’de görev yapan mahalle muhtarları katıldı.

 

BÜYÜK BİR MİLLETİZ 
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Vali Hasan Basri Güzeloğlu,” Kartepe ilçemizi ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Bütün şehitlerimizi rahmetle anarken en son Kayseri’de gerçekleştirilen hain saldırıda şehit düşen ilimizin 2 evladı Abdul Samet Özen ve Raşit Yücel’i saygı ile anıyorum. Geleceğe kutlu yürüyüşümüz iç ve dış bütün hainlerin gayretlerine rağmen devam edecek. Şüphesiz ki kahraman doğan bu millet, kahramanca yaşayan bu millet asla özgürlüğünden, bağımsızlığından, bayrağından ve ezanından taviz vermeyecek” dedi.

 

İSTEDİĞİMİZ DÜZEYDE DEĞİL, AMA OLACAK
İlçe ve il yöneticilerimiz 12 ilçenin ölçek ekonomisi ve karşılaştırmalı üstünlük perspektifinde bütün ilçelerimiz öne çıkartılması, değerlendirilmesi için aylık toplantılarımızda bu konuyu ele alıyoruz. Yönetim anlayışımızın merkezinde insanı koyduğunuzda hedefler yakınlaşmaya ve sonuç alınmaya başlanır. Ve En önemlisi başarı herkes için elde edilebilir, ulaşılabilir. Tıpkı Kartepe ilçesinde TEOG sınavında birinciliği Kartepe ilçemizin Karatepe Mahallesi’nin aldığı gibi. 15 yıllık valilik görevinde bütün kurumlara mahalle veya köy muhtarına gelişmenin kararın ve ilerlemenin paydası olarak muhtarımızı görmeliyiz dedim. Henüz kamu yönetimi bu dönüşümde istediğimiz düzeyde değil, ama olacak. Boşa geçirecek ne zamanımız yok. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Vali Güzeloğlu, özel sporcularla buluştu

Vali Güzeloğlu, özel sporcularla buluştu