18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

TUTUŞ KORKMAZ’A SAHİP ÇIKTI AMA...

Tutuş Korkmaz’a  sahip çıktı ama...

AK Parti İlçe yöneticisi Muharrem Tutuş İlçe Başkanı Ali Korkmaz’a sahip çıktı. Kendisine ait sosyal medya adresinden Korkmaz’a sahip çıkan Tutuş, Korkmaz’ı eleştirenlerin AK Parti 6.kongresindeki rehberine bakmasını tavsiye etti. Korkmaz’a İzmit İlçesinde oluşan tepkiyi görmezden gelen Tutuş,’’ Bugüne kadar mevcut ilçe başkanımız da dâhil hiç kimsenin koltuğunun altında siyaset yapma çabasında olmadım ve olmayacağım’ ifadesini kullandı.

06 Ağustos 2017 Pazar 18:31 Siyaset
İşte Tutuş’un sosyal medya adresinden yaptığı kısa değerlendirme;
‘’AK Parti 6.olağan kongre rehberinden;
"Kamu ile iş, ihale, taşeron ilişkisi bulunanlar yönetimlerde görev almayacak."
Ve soruyorum!!! pek te bir işleri ve uğraşları olmadığı için çay ocaklarında ya da siyasetin içinde olup negatif algı oluşturmak adına İzmit İlçe Başkanımız Sn.Ali Korkmaz'ı eleştirenler; kongre rehberimizi okudunuz mu hiç? Genel çerçeveye bakarsanız eğer, genel başkanımız milletimizi rahatsız edecek akçeli ve alangirli işleri özellikle çok net ve anlaşılır bir biçimde belirtmiş.
Bugüne kadar mevcut ilçe başkanımız da dâhil hiç kimsenin koltuğunun altında siyaset yapma çabasında olmadım ve olmayacağım. Ancak kendisinin hakkını teslim etmek adına, bu ve benzeri konularda SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK olduğunu herkesin bildiği ilçe başkanımızdan önce konuşacağımız önceliklerimiz bir irdelenmeli diye düşünüyorum.
Sonuç; Bugün genel başkanımızın rahatsız olduğu başlıkları ele aldığımızda 6 yıldır ilçe başkanımızın kapattığı köşeden AK Parti hiç gol yememiştir...’’

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

DEVA AKŞAM LİSESİ KAYITLARI BAŞLADI

DEVA AKŞAM LİSESİ KAYITLARI BAŞLADI