25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

TAŞDEMİR'DEN KARAOSMANOĞLU'NA VERYANSIN

TAŞDEMİR'DEN KARAOSMANOĞLU'NA VERYANSIN

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkanı Engin Taşdemir, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun Antalya’da organize ettiği toplantıyı sert bir dille eleştirerek,’’ bu yaptığının Kuran’ı Kerim’de yeri var mıdır?’’ diye sordu

08 Ekim 2017 Pazar 15:18 Siyaset

‘’İSRAFTIR HARAMDIR DİYORDUN’’
8 ilçe belediye başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen 4. Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katılım göstermek için Antalya’ya gitti. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken Antalya’ya da katıldığı toplantı CHP Grup Başkanı Engin Taşdemir’in hedefindeydi. CHP Meclis üyesi Taşdemir sosyal medya adresinden Karaosmanoğlu’nu şu sert sözlerle eleştirdi,’’ Antalya'nın en lüks otelinde geceliği en az 700-800-TL konaklama bedeli ile yüzlerce kişiyi belediyenin parası ile ağırlayan İbrahim Karaosmanoğlu, 2 gün önce çocuklara israf haramdır diyordun. Bu yaptığının Kuran-ı Kerim de yeri var mı?’’ diye sordu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

08 Ekim 2017 Pazar 16:07

Sevgili koz benim anlamadığım bir husus var şimdi böyle programlara özellikle kocaeli'de aynı basın mensupları gidiyor. Hayır gittikleri Antalya'da temsil ettikleri ajans kanalların zaten bölgeleri var ama nedense hiç bir program kaçırmıyorlar...Kocaeli'den oraya gazeteci götürmek nedir ? hadi onu geçtim neden aynı kişiler haktır bu hak !

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ERDOĞAN'DAN TEŞKİLATLARA MESAJ

ERDOĞAN'DAN TEŞKİLATLARA MESAJ