21 Kasım 2017 Salı

  • 3,955 TL
  • 4,643 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

TALUS : DELEGE LİSTELERİNDE KADIN VE GENÇLERE AĞIRLIK VERDİK

TALUS : DELEGE LİSTELERİNDE KADIN VE GENÇLERE AĞIRLIK VERDİK

Ak Parti Başiskele İlçe 4.Olağan Kongre delege çalışmaları Parti tüzüğü çerçevesinde büyük titizlikle gerçekleştirildi. İlçe başkanı Şahin TALUS başkanlığındaki Komisyon 37 mahallede 426 delege için çalışmaları tamamladı.

13 Temmuz 2017 Perşembe 19:12 Siyaset

 DELEGE LİSTELERİ İL KOMİSYONUNA SUNULDU

Genel merkez tarafından belirlenen kriterler kapsamında, mahalle başkanları delege listelerini belirleyip geçen hafta içinde ilçe komisyonuna sundu. İlçe komisyonu tarafından onaylanan delege listeleri, bugün de, İl Başkan yardımcıları Mehmet Uzunoğlu, Mustafa Kocaman, Ahmet Berberoğlu, İl Yönetim Kurulu üyesi Samet Taşdelen, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’ın bulunduğu il yönetim komisyonuna sunuldu. Başiskele İlçe Yöneticilerinin, Başiskele İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Çakır, Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan ve mahalle başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda delege listeleri tamamlanmış oldu. 

TALUS : TİTİZ ÇALIŞTIK

İlçe Başkanı Dr. Şahin TALUS “ Delege listeleri hazırlanırken çok titiz davrandık. İlçe Yöneticilerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Mahalle Başkanlarımızla birlikte çok adil bir liste hazırladık. Genel Merkez’in gönderdiği kriterlere göre listelerimizi belirledik. 426 delegenin 26 ‘sı zaten doğal delegedir. Geri kalan 400 delegenin de 64’ü kadın 53’ü gençlerden oluşmaktadır. Ak Parti Başiskele olarak kadınlara ve gençlere verdiğimiz değeri delege listelerinde de yansıttık. 25 Temmuz’da da delege seçimlerimiz olacak. 4. Olağan kongre sürecimiz için elbirliği ile tüm teşkilat olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. İlçemiz için hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOCAELİ KENT KONSEYİ BAŞKANI VE YÖNETİMİNDEN  VALİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KOCAELİ KENT KONSEYİ BAŞKANI VE YÖNETİMİNDEN VALİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ