25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

SERHAT DUYAR'DAN AYDIN ÜNLÜ'YE ZİYARET

Serhat Duyar'dan Aydın Ünlü'ye ziyaret

Büyük Birlik İl Başkanı Serhat Duyar geçtiğimiz hafta 12. Olağan genel kurulu gerçekleşen MHP’de 3. kez İl Başkanı seçilen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

29 Mayıs 2017 Pazartesi 17:48 Siyaset
Ünlü’ye gerçekleştirdiği ziyarette konuşan BBP İl Başkanı Serhat Duyar, “ Kongre tarihinde yurtdışındaydım, o yüzden katılamadım. Kongreniz hayırlı olsun. Başkanımıza ve yönetici arkadaşları tebrik ediyorum. MHP geçmişte de bizimle uyumlu hareket etmiş bir siyaset partidir. Bu durum yeni dönemde de sürecektir” dedi. 

MİLLET İRADESİ
“Biz BBP olarak tekrar idamın geri gelmesini isteyen partiyiz” diyen Duyar sözlerini, “Çocuklarımıza tecavüz edenlere, askerimize kurşun sıkmış teröristlere ve 15 Temmuz’daki darbecilere idam cezası verilmesini istiyoruz. Milletin iradesinden daha üstün bir irade yoktur. Sandığı koyalım vatandaşımızın önüne millet karar versin. Gün bugündür, gelin idam cezasını tekrar ceza yasasına koyalım” şeklinde sonlandırdı. 

CİDDİ KATKILAR SUNDU
Duyar’ın ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Duyar’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Serhat başkan Kocaeli’de renkli bir simadır. MHP’nin içinde bulunduğu masada birliktelik anlamında ciddi katkılar sunmakta. Bundan sonra da katkılar sunmaya devam edecektir” diye konuştu. 

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ
İdam konusunda partisinin her zaman destekçi olacağını ifade eden Ünlü, “Biz idamın tekrar gelmesi için elimizden geleni her türlü yaparız. Türk milleti bunu istemektedir. Hainlere cezanın ağır olması gerekir. Bu ağır cezada idamdır. Ben ileride bu ceza sisteminin uygulanacağını düşünüyorum. Türkiye’de idam sistemi olmalı” değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

AK Parti'nin yeni MYK'sı belli oldu

AK Parti'nin yeni MYK'sı belli oldu