19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ŞEMSETTİN CEYHAN LİSTEDE YER ALMAYACAK!

Şemsettin Ceyhan listede yer almayacak!

Cuma günü 12 ilçede 4 bin 800 delege ismini belirleyecek olan AK Parti’de İl Başkanı Şemsettin Ceyhan listede yer almayacak.

18 Temmuz 2017 Salı 15:21 Siyaset
Cuma günü gerçekleştirilecek olan seçimin partilerinde demokrasi şölenine dönüşeceğini vurgulayan Şemsettin Ceyhan, ‘Süreç ilçe başkanlıklarımızca yürütülecek. Her mahallede 5 kişilik ekip oluşturulacak. Ben özelikle delege listesinde kendimi ve il yönetiminde bulunan 25 kişinin isminin yazılmaması için talimat verdim. Sebebi ise sahada mahallerde sokakta ki partililerimiz emeğine saygı duyduğum için. Yaklaşık 10 bin üyesi bulunan bir parti de 4 bin 800 delege belirlemekte zor iş” dedi.

15 TEMMUZ DEĞERLENDİRMESİ
Ceyhan ilçe kongrelerinin tarih belirlenme sürecinin de delege seçimlerinden sonra gerçekleştirileceğini de ifade etti. Ceyhan basın toplantısında ayrıca 15 Temmuz’un ilk yıl dönümünde yine meydanlarda olan ve Kocaeli halkına ve katılım sağlayan 6 il başkanına ve programı hazırlayan Valiliğe, Kocaeli Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek, ‘Kocaeli güzel bir fotoğraf verdi. Mesele parti meselesi değildi, mesele vatanımıza, milletimize, ezanımıza, kuranımıza tüm değerlerimize sahip çıkma meselesiydi. O gece aynı ruhla bütün Kocaeli meydanlardaydı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize de şifalar diliyorum” dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Karamürsel'de bomba paniği

Karamürsel'de bomba paniği