19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

SELİM ÇAKIR’DAN İLGİNÇ AÇIKLAMA

SELİM ÇAKIR’DAN İLGİNÇ AÇIKLAMA

MHP Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Üst kurul delegesi gösterilmeyen Çakır’ın hedefinde ilginçtir ama sadece medya ve partililer var.

24 Mayıs 2017 Çarşamba 11:06 Siyaset
İşte Çakır’ın o açıklaması
‘Kongreler sonrasında ilimizde gerek yönetim gerek üst kurul delegeleriyle ilgili hem yerel medyada hem de parti içinde bir çok şey konuşuluyor. Benim ismim dahil olmak üzere bazı arkadaşlarımız üzerinden yorumlar yapılıyor. Şunu net ifade etmekte fayda var  biz bir şey olacağız bir makam elde edeceğiz diye değil Şehit olacağız diye Ülkücü olduk. Yönetimde bulunmak üst kurul olmak Teşkilatın emrinde liderinin yanında olan her arkadaşımın hakkıdır. Ancak sayı sınırlıdır ve neticede yapılacak olan kurultayda benim ve benim gibi düşünen arkadaşların tercihi ne olacaksa seçilen her arkadaşımın tercihi aynı olacaktır. Bu yüzden aynı düşüncelerle hareket eden arkadaşların nefsani düşünmeden teşkilattaki mensubiyet ve hizmeti artarak devam edecektir. İsimler üzerinden partimizi yıpratmaya çalışanlar bu davanın kutsiyetini anlamamış zavallılardır.
Partimiz; mensubiyet şuurunu kaybetmeyen yiğit yüreklerle birlik ve beraberlik içinde mücadele edecek binlerce şehidin kanıyla sulanmış topraklarda kurulmuş Türkiye Cumhuriyeti Devletin bekası için çalışacaktır. 
Kongremizde seçilen yönetime başarılar dilerim.’

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ramazan Pidesinin fiyatı belli oldu

Ramazan Pidesinin fiyatı belli oldu