21 Kasım 2017 Salı

  • 3,928 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

SARIBAY, “MÜCADELEYİ HİÇ BIRAKMAYACAĞIZ”

Sarıbay, “Mücadeleyi hiç bırakmayacağız”

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileri Av. Hüseyin Acurman, Neşe Celep ve Referandum Koordinasyon Kurulu Başkanı Bozkurt Uslu ile birlikte CHP Darıca İlçe Örgütü’nün ilçe yöneticileri, mahalle temsilcileri ve meclis üyelerinin yer aldığı referandum değerlendirme toplantısına katıldı.

04 Mayıs 2017 Perşembe 10:49 Siyaset

Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, Darıca Kadın Kolları Başkanı Nurcan Çağlar ve Darıca Gençlik Kolları Başkanı Aydın Işık’ın ev sahipliğini yaptığı toplantı Darıca İlçe Binasında gerçekleşti. Toplantıya İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileri Av. Hüseyin Acurman, Neşe Celep, Referandum Koordinasyon Kurulu Başkanı Bozkurt Uslu, İlçe Yöneticileri, mahalle temsilcileri ve meclis üyeleri katıldı. Referandumun değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, mücadeleyi bırakmamız gerekir. Ben sizlere güveniyorum “ dedi. Sarıbay ve Törk’ün konuşmalarının ardından toplantı soru cevap olarak devam etti. 


DARICA OLARAK HEDEFİMİZ VAR 
Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, “Referandum sonrası ilk ilçe olarak bizleri ziyaret etmeniz bizi çok mutlu etti” dedi. Referandum süresince yaptıkları çalışmalardan bahseden Törk, “ Yüzde 42.5 elimizde tutmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz. Sizlerin daha sık gelmenizi bizleri teşvik etmenizi, motive etmenizi istiyoruz. Bizim eksiklerimizi sizler yukardan daha iyi görebilirsiniz. Darıca olarak bizim hedefimiz var. 2019 da inşallah belediyeyi alacağız. Geldiğiniz için tekrar teşekkür ederim diyerek sözü İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay’a bıraktı. 


BAŞARACAĞIMIZA İNANMAMIZ LAZIM 
Darıca İlçesinin kendisi için de önemli olduğunu dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “ İlk ziyaretimizi size yaptık.  Sizlerle bir arada olmaktan bizlerde mutluyuz “ dedi. Bizim Darıca da yüzde 27 oyumuz vardı. Referandum da Darıca da yüzde 42,5 oy alınmış. 7 mahallede birinci çıkılmış. Ama bu tabi ki bizim oyumuz değil. Hayır bileşenlerinin oyu. Ama bu bileşenin ana gövdesi Cumhuriyet Halk Partisi. Bunu da unutmamamız lazım” diye konuştu.  Ankara da geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen İl Başkanları toplantısında ki konuşmalarından kesitler anlatan Sarıbay, “Adaylarımızı en kısa zamanda belirlememiz lazım. Okul aile birliklerinde arkadaşlarımızın yer alması lazım. 0 oy aldığımız sandıkların olduğu mahallelerde muhtar çıkarmamız lazım. Hedefimizin büyük olması lazım. Yenildiğimiz zaman değil, mücadeleyi bıraktığımız zaman yeniliriz. Mücadeleyi hiç bırakmayacağız. Başaracağımıza inanmamız lazım. Ben sizlere güveniyorum. Burada olan herkese teşekkür ediyorum ” ifadelerini kullandı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Pompada çifte indirim geliyor!

Pompada çifte indirim geliyor!