23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,632 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

SAMİ ÇAKIR BÜTÇE GÖRÜŞMELERİNDE

Sami Çakır bütçe görüşmelerinde

Yoğun gündem ve uzun süren görüşmelerin gerçekleştirildiği Plan ve Bütçe Komisyonun tüm toplantılarına eksiksiz katılan Çakır, makamına gelen ziyaretçileri de ihmal etmiyor.

28 Ekim 2016 Cuma 11:26 Siyaset

Çalışkan kişiliğiyle bilinen AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, 26. Dönem 1. Yasama yılında Plan ve Bütçe Komisyon toplantılarında yoğun çalışma temposuna geçirmişti. Çakır, 2. Yasama yılının başlamasıyla beraber 2017 yılı bütçe görüşmelerine başladı.

 

HER GÜN DAHA FAZLA ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, “Ülkemizin ekonomik hedefleri doğrultusunda üzerimize düşen ne varsa eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi mevcudiyeti korumak her zaman olduğundan daha fazla çalışma gerektirir. Bizlerde bulunduğu coğrafyada lider konuma gelen Ülkemizin refah seviyesini daha yükseklere çıkarmak yarınlarımıza yaşanabilir güçlü bir ülke bırakmak için dün sarf ettiğimiz gayretin üzerinde bir gayret göstermek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinçle içerisinde bulunduğumuz komisyonda mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Elbette ki burada bulunduğumuz dönemlerde seçim bölgemizden ve seçmenlerimizden uzak kalmamaya da dikkat ediyoruz. Ankara’daki çalışmalarımız dışında kalan her günümüzü seçim bölgesinde seçmenlerimizle geçirmeye gayret ediyoruz. Meclisin tatilde olduğu Eylül ayında tüm ilçelerimizde programlar ve ziyaretler gerçekleştirdik. Her fırsatta bizleri buraya layık gören halkımızla iç içe olup derdine çare, sesi olmaya gayret ediyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İşte yeni emekli maaşları! En az maaş...

İşte yeni emekli maaşları! En az maaş...