23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,908 TL
  • 4,632 TL
  • 163,64 TL
  • 106.713
KOCAELİ 28°

SAADET’TE SÜRPRİZ GELİŞME; YUSUF SAKA ADAY!

Saadet’te sürpriz gelişme; YUSUF SAKA ADAY!

4 Haziran Cumartesi günü SP İzmit İlçe Başkanlığı’nın yapılacak olan kongresi eski İl Başkanı Yusuf Saka, adaylığını açıkladıSAADET Partisi İzmit İlçe Başkanlığı’nın 3’ncü olağan kongresi öncesinde mevcut Başkan Samet Gürsoy, üç ay önce atandığı ilçe başkanlığına yeniden aday olduğunu açıklamıştı. Gürsoy’un karşısına aday olarak çıkacağı yönünde istişareler sonrasında karar veren Mustafa Can aday olmaktan vaz geçti.

30 Eylül 2016 Cuma 10:09 Siyaset
4 Haziran Cumartesi günü SP İzmit İlçe Başkanlığı’nın yapılacak olan kongresi eski İl Başkanı Yusuf Saka, adaylığını açıkladı

SAADET Partisi İzmit İlçe Başkanlığı’nın 3’ncü olağan kongresi öncesinde mevcut Başkan Samet Gürsoy, üç ay önce atandığı ilçe başkanlığına yeniden aday olduğunu açıklamıştı. Gürsoy’un karşısına aday olarak çıkacağı yönünde istişareler sonrasında karar veren Mustafa Can aday olmaktan vaz geçti.

İKİ ADAYLI MI OLACAK?

Parti içi muhalif kesimin yaptığı çalışmaların neticesinde SP’de bir dönem İzmit İlçe ve İl Başkanlığı yapan Yusuf Saka aday olarak çıkıyor. Saka, düzenleyeceği basın toplantısı ile İzmit İlçe Başkanlığı’na aday olacağını açıklayacak. Saka adaylığını açıklaması sonrasında SP İzmit İlçe Başkanlığı’nın iki liste ile seçimlere gitmesine kesin gözle bakılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İzmit kızına ek iş imkanı; Tripli kızlar  kargalarla  savaşacak

İzmit kızına ek iş imkanı; Tripli kızlar kargalarla savaşacak