18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,876 TL
  • 4,576 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

SAADET’İN KONGRE TARİHİ BELİRLENDİ

Saadet’in kongre tarihi belirlendi

Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, partinin önündeki kongre süreciyle ilgili bilgiler verdi. Sıkı bir çalışma içerisinde olduklarını hatırlatan Çelik, Kocaeli’yi yönetecek kadrolara sahip olduklarını söyledi.

28 Temmuz 2017 Cuma 17:02 Siyaset
Saadet Partisi’nde ilk etapta kongreleri tamamlanmamış iki ilçede kongreler yapılacak. Bu iki ilçe ise Gölcük ve Karamürsel. Ağustos ayı içerisinde her iki ilçede de kongreler yapılarak yeni teşkilatlar belirlenecek.

TARİH BELLİ
Saadet Partisi İl Teşkilatı’nın kongresi ise 22 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek. Parti yönetimi kongreyi İzmit Kapalı Spor Salonu’nda yapmak için dilekçesini verdi. Fakat henüz kongrenin burada yapılıp yapılmayacağı net değil. Öte yandan kongre saatinin ise 14:00 olması bekleniyor.

YÖNETECEK KADROLAR
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Nurettin Çelik, “Kocaeli’yi yönetecek bir teşkilat yapısına sahibiz. İki ilçemizde ve ilde kongrelerimiz tamamlayacağız. Yerel ve genel seçim odaklı bir çalışma sistemi belirleyeceğiz. 2019 yılı bizim iktidara yürüdüğümüz bir yıl olacak” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

SAADET PARTİSİ’NDEN CRİSTİANO RONALDO’YA DAVET

SAADET PARTİSİ’NDEN CRİSTİANO RONALDO’YA DAVET