20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,864 TL
  • 4,535 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

SAADET PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI GENEL BAŞKANI BELLİ OLDU

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı belli oldu

Saadet Partisi'nin 30 Ekim'de yaptığı 6. Olağan Kongresi'nde Genel Başkan seçilen Temel Karamollaoğlu ile birlikte GİK üyeleri de açıklanmıştı.

30 Aralık 2016 Cuma 16:29 Siyaset

Saadet Partisi'nin 30 Ekim'de yaptığı 6. Olağan Kongresi'nde Genel Başkan seçilen Temel Karamollaoğlu ile birlikte GİK üyeleri de açıklanmıştı. Başkanlık Divanı da kongreden iki hafta sonra, 16 Kasım'da kamuoyuna duyurulmuştu. Ancak Gençlik Kolları Başkanı, bugüne kadar açıklanmamıştı. Bugün Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı da kamuoyu ile paylaşıldı.
 

YENİ BAŞKAN SALİH AKYÜZ
Heyecanı ile tüm toplumsal kesimlerin gönlünü kazanan Saadet gençliğinin yeni başkanı Salih Akyüz oldu. Saadet Partisi 30 Ekim 2016 Kongresinden sonra, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi seçilen Akyüz, Anadolu Gençlik Derneği'nde Lise Başkanlığı görevinde de bulunmuş tecrübeli bir isim olarak dikkat çekiyor. Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Merkezi’nde sırasıyla Dış İlişkiler Başkanlığı, Genel Sekreterlik, Mali İşler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı, Eğitim Başkanlığı görevlerinde bulunan Akyüz, bugün itibariyle Saadet gençliğinin başkanı oldu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yeni Vali Yardımcıları göreve başladı

Yeni Vali Yardımcıları göreve başladı