21 Ekim 2017 Cumartesi

  • 3,670 TL
  • 4,327 TL
  • 151,76 TL
  • 108.489
KOCAELİ 28°

RECEP UBAY AK PARTİ KARTEPE’DE ADAYLIĞI’NI AÇIKLADI

Recep Ubay AK Parti Kartepe’de Adaylığı’nı Açıkladı

AK Parti Kartepe İlçe Teşkilatı Başkanlığı'na aday adaylığını açıklayan Recep Ubay, verilecek görevden onur duyacağını, hizmet etmek için üzerine düşeni mutlulukla yapacağını belirtti.

10 Ağustos 2017 Perşembe 09:53 Siyaset
AK Parti’nin  Kartepe İlçesi’nde kurucu belde başkanlığı görevinin yanı sıra merkez ilçede başkan yardımcılığı yapan Recep Ubay, göreve yeniden aday oldu. 
Aday adaylığını açıklayan Ubay, adaylığıyla ilgili şunları söyledi: ‘’ AK Partimizin kuruluş aşamasından itibaren ilçe yönetiminin çeşitli kademelerinde görevler aldık. Görev aldığımız dönemlerde üzerimize düşeni yaptığımıza inanıyoruz. Çünkü seçim sonuçları da bunu gösteriyor. Görev almadığımız dönemlerde ise görev alan arkadaşlarımıza da her zaman destek olduk. Çünkü bu bir bayrak yarışıdır. Bir tane AK Parti var. Bir tane lider var, o da Recep Tayyip Erdoğan’dır. Partimiz için hangimiz hayırlısı ise Allah’ım ona görevi nasip etsin.’’dedi. 
AK Parti Kartepe İlçe Teşkilatı Başkanlığı için temayül yoklaması bugün saat 18:00’de AK Parti Kartepe İlçe Binasında yapılacak. Seçime dün itibariyle sekiz adayın başvurduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ak Parti Kartepe'de temayül yoklaması bugün

Ak Parti Kartepe'de temayül yoklaması bugün