17 Ekim 2017 Salı

  • 3,662 TL
  • 4,308 TL
  • 152,53 TL
  • 106.739
KOCAELİ 28°

PARTİMİZ YENİLENME SÜRECİNDEDİR

Partimiz yenilenme sürecindedir

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, göreve devam etmeyecek ilçe başkanlarıyla ilgili bir değerlendirmelerde bulundu. Ceyhan, “Kimse değişen ilçe başkanlarımızda kusur aramasın. Partimiz bir yenilenme sürecindedir ve bu bir arkadan gelene yer verme gayretidir” dedi.

23 Ağustos 2017 Çarşamba 14:42 Siyaset
İLK KONGRE KARTEPE’DE
Ceyhan, “Geçtiğimiz hafta Kartepe ilçe teşkilatımızın adayını belirlendik. İlk kongremiz 27 Ağustos’ta Kartepe’de icra edilecek. Bunun hazırlıkları hızlı bir şekilde devam ediyor. Mustafa Kocaman, hem yönetimini oluşturmak, hem yenilenmeyi sağlamak hem de emek veren arkadaşlarımızın hukukunu korumak adına çalışıyor” diye konuştu.

TEŞEKKÜR EDİYORUM
İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “İlçe başkanlarımızın bazıları yapılan müzakere ve istişareler sonucunda aday olmayacaklarını açıkladı. İzmit, Kandıra, Çayırova, Körfez ve Gebze ilçe başkanlarımız aday olmayacaklarını ifade etti. Ben Kartepe ilçe başkanımız Hasan Kandaz dahil bu altı ilçe başkanımıza şükranlarımızı sunuyorum. 16 yıllık siyasi parti geçmişimizin en zor döneminde partinin başında olan bu isimlere teşekkür ediyorum. Partimizin yenilenmesi için ortaya koydukları tavra da teşekkür ediyorum” dedi.

YENİLENME SÜRECİ
Sözlerini devam ettiren Ceyhan, “Hem ilçe başkanları hem de yönetimlerdeki değişimleri göz önüne alırsak bu bir kıyım olarak nitelendirilemez. Bu iş bir bayrak yarışıdır. Görevi bırakacak 6 arkadaşımız başarısız olduğu için görevi bırakmıyor. Bu işin temeli ve ruhu, bir yenilenme sürecidir. Partimizin yeni isimlere yer verme gibi bir gayreti var. Kimse değişen arkadaşlarımızda bu kusur aramasın” açıklamasında bulundu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

10 Astsubay FETÖ'den tutuklandı

10 Astsubay FETÖ'den tutuklandı