21 Kasım 2017 Salı

  • 3,957 TL
  • 4,642 TL
  • 162,49 TL
  • 104.090
KOCAELİ 28°

NEVZAT DOĞAN YEREL BASINA ÇATTI

Nevzat Doğan yerel basına çattı

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ile birlikte sokak sokak gezip, esnaf ve vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlatarak evet demeye davet etti. Doğan, yerel basını da eleştirdi.

07 Mart 2017 Salı 10:28 Siyaset

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ile birlikte sokak sokak gezip,  esnaf ve vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlatarak evet demeye davet etti. Ziyaretlerde yeni sistemin hızlı karar alan, hızlı icraat yapan etkin bir yönetim modeli olacağına vurgu yapan Başkan Doğan,  “yeni sistemle birlikte ülkemiz daha demokratik,  daha zengin, daha gelişmiş ve daha güçlü bir ülke olacak. Bu sistem sayesinde daha güçlü Türkiye’nin daha çok kazanan, daha güçlü esnafları olacaksınız”  diyerek esnafları evet demeye etti.

 

TAŞERON YEREL BASIN
 
Bu referandumu kimler istiyor, kimler istemiyor bakın yeter. Bu başkanlık sistemini istemeyenler, PKK, PYD, DEAŞ,HDP, FETÖ, onların taşeronları yerel ve ulusal basın, Almanya, İngiltere, Fransa, İsrail. Bunlara bakın yeter. Bu vatanın bekası için, bu ezanlar için, bu bayraklar için, Türkiye’nin geleceği ve İslam Âlemi’nin geleceği için evet demeliyiz” dedi.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

CHP yeni binada ilk toplantıyı yaptı

CHP yeni binada ilk toplantıyı yaptı