22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,943 TL
  • 4,651 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

NEVZAT DOĞAN NE DEMEK İSTEDİ?

Nevzat Doğan ne demek istedi?

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz katılımıyla 1. Genişletilmiş Mahalle Danışma meclisini Yenidoğan Serdar Mahallesinde gerçekleşti.

14 Ocak 2017 Cumartesi 15:47 Siyaset

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz katılımıyla  1. Genişletilmiş Mahalle Danışma meclisini Yenidoğan Serdar Mahallesinde gerçekleşti. Mahalle halkına başkanlık sistemini anlatan AK Partililerin toplantısına ilgi büyüktü. Toplantının ardından İzmit Belediye Başkanı Doğan Instagram hesabında yayınladığı bir fotoğraf karesi ile şok etti. İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ile yan yana çekilmiş fotoğrafını hesabına koyan ve kendisi ile Korkmaz'ın yan yana çekilmiş bu fotoğrafını siyah beyaz paylaşan Doğan altına şunları yazmış; 'Siyasette ve her işte koltuktan değer alan değil değer katan olunmalı' 


TEPKİ GELİNCE DEĞİŞTİRDİ
Sosyal medya hesabında önce siyah beyaz fotoğraf koyan Nevzat Doğan, ardıdnan gelen tepkiler üzere fotoğrafı değiştirdi. İzmit Belediye Başkanı Doğan ile İzmit İlçe Başkanı Korkmaz'ın arasının açık olduğu, yıldızlarının bir türlü barışmadığı her kesin malumu. Bugünlerde referandum, erken genel seçim gündemdeyken ikilinin siyaset için her zaman bir araya geleceği aşikarken, aralarında ki buzların erimesi partinin faydasına olarak değerlendiriliyor.

 

İLK PAYLAŞIMI

 

 

SONRAKİ PAYLAŞIMI

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Gerçeği gün yüzüne çıkartacak olan bizleriz

Gerçeği gün yüzüne çıkartacak olan bizleriz